قدردانی مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از هواداران استقلال

قدردانی مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از هواداران استقلال گل بخر: اقدام تحسین برانگیز هواداران استقلال و جمع آوری زباله ها بعد از دیدار فوتبال با شهر خودرو سبب شد تا سعید محمودی مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از این حركت فرهنگی و محیط زیستی تعدادی از هواداران استقلال در پاكسازی ورزشگاه آزادی تقدیر كند.


به گزارش گل بخر به نقل از روابط عمومی اداره كل حفاظت محیط زیست استان تهران، سعید محمودی در این خصوص با اشاره بر اینكه باشگاه ها و ورزشگاه های ما یك مكان فرهنگی-ورزشی شمرده می شود و تقویت اقدامات فرهنگی در برگزاری مسابقات باارزش است، اظهار داشت: اقدام تعدادی از هوادارن تیم استقلال تهران در جمع آوری زباله ها درانتها بازی بیان كننده فرهنگ بالا و اخلاق مداری این تماشاگران بود.
وی با تاكید بر تجارب جهانی در خیلی از اماكن ورزشی پیشرفته دنیا، اضافه كرد: به طور كلی مدیریت زباله ها در هر جا و مكانی ضروری ست و ورزشگاه ها نیز از این امر مستثنی نیستند.
مدیر كل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینكه دراین زمینه نیازمند كار بیشتر و فرهنگسازی افزونتر هستیم، اشاره كرد: سابقه نشان داده كه هر جاكه یك حركت فرهنگی به طور خودجوش از سمت خود مردم آغاز و پیگیری شده، اثربخشی بیشتری داشته است.
محمودی افزود: البته به طور قطع این حركت های خودجوش نیاز به تقویت و كمك از طرف مسئولین دارد.
او در آخر اظهار داشت: این اقدام هواداران استقلال جای تقدیر داشته و بیان كننده این است كه محیط زیست متعلق به همه ماست و همه ما باید در حفظ آن كوشا باشیم.

/منبع:

1398/09/15
21:32:34
5.0 /5
4480
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است