هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس

هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس به گزارش گل بخر بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران الان میانگین كیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با برقراری شرایط جوی مساعد جهت پراكندگی آلاینده ها، در صبحگاه امروز (۱۴ آذر) كیفیت هوای تهران در وضعیت مطلوب قرار گرفت، هر چند با آغاز تردد خودرو ها در بعضی مناطق شرایط ناسالم برای گروه های حساس برقرار شد.
به تدریج با رشد ابرناكی و كاهش سرعت باد طی روز، تجمع ذرات معلق در مناطق پرتردد سبب كاهش كیفیت هوا خواهد شد، اما در اواخر وقت پنجشنبه با وزش باد مؤثر كاهش غلظت آلاینده ها دور از انتظار نخواهد بود. با این وجود در ساعات اوج ترافیك در پاره ای از مناطق با افزایش غلظت ذرات معلق و به تبع آن كاهش كیفیت هوا روبه رو خواهیم بود.
همینطور با وزش باد و ابرناكی در اولین ساعات روز جمعه (۱۵ آذر) و كاهش تردد خودرو ها، انتظار می رود در بعضی ساعات صبحگاه و همینطور طی روز جمعه، كاهش نسبی در غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل مشاهده شود. ازاین رو شرایط مطلوب كیفیت هوا در اغلب مناطق حاكم خواهد بود.
شایان ذكر است در ساعات پایانی جمعه افزایش حجم ترافیك سبب كاهش كیفیت هوا در پاره ای از مناطق پایتخت خواهد شد؛ باآنكه به علت عدم انباشت آلاینده ها طی روز، غلظت آنها در هوای شهر تهران نسبت به روز گذشته از میزان كمتری برخوردار خواهد بود.
بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت با میانگین ۸۹ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۱۰۲ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.1398/09/14
21:18:22
5.0 /5
4646
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است