تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران به گزارش گل بخر بر مبنای اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت هم اكنون در شرایط سالم می باشد اما پیشبینی می شود كه در طول روز بر غلظت برخی آلاینده ها افزوده شود.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا با عنایت به وزش باد و شرایط جوی مساعد در اولین ساعات امروز (۱۳ آبان) با وجود ازدیاد تردد خودرو ها، در بیشتر مناطق پایتخت وضعیت مطلوب كیفیت هوا برقرار خواهد بود.

به تدریج با كاهش سرعت باد و آسمان ابری بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود. هرچند افزایش نسبی سرعت باد در بعضی ساعات بعد ازظهر شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها را فراهم می آورد.

طی ساعات پایانی امروز با كاهش میزان ناپایداری جوی و كاهش سرعت باد، افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

صبح فردا (۱۴ آبان) نیز همزمان با ازدیاد تردد خودرو ها، تجمع ذرات معلق در بعضی مناطق سبب می شود كه كیفیت هوا در شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد همین طور طی روز با افزایش نسبی سرعت باد احتمال كاهش غلظت آلاینده ها وجود دارد.

در اواخر وقت فردا نیز پیش بینی می شود كه در بیشتر مناطق پایتخت خصوصاً در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۷۶ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۷۴ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1398/08/13
18:28:03
5.0 /5
4379
تگهای خبر: آسمان , آلاینده , باد , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است