دستگیری شكارچیان غیرمجاز حیات وحش

دستگیری شكارچیان غیرمجاز حیات وحش گل بخر: شكارچیان غیرمجاز حیات وحش پیش از آغاز به شكار در دومنطقه تحت مدیریت استان تهران طی 24 ساعت گذشته دستگیر شدند.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا عباس سالاری - رئیس منطقه حفاظت شده ورجین شهرستان شمیرانات - در تشریح دستگیری شكارچیان غیرمجاز در این منطقه اظهار داشت: محیط بانان منطقه ورجین عصر روز گذشته در جریان ماموریت گشت و پایش به یك خودرو سواری پارك شده در حاشیه جاده مشكوك می شوند.

وی با اشاره اینكه مأموران در ادامه رهگیری خودرا از كنار این خودرو آغاز كردند، اظهاركرد: بعد از گشت در منطقه سرانجام محیط بانان این گروه شكارچی غیرمجاز را مشاهده نمودند و بعد از تعقیب آنان در نهایت توانستند این سه متخلف را پیش از آغاز به شكار دستگیر كنند.

سالاری اضافه كرد: از این گروه متخلف یك قبضه سلاح غیرمجاز خفیف با ۳۰ تیر فشنگ، یك قبضه سلاح غیرمجاز تك لول ساچمه زنی با ۱۱ تیر فشنگ و سایر وسایل شكار كشف و ضبط شد.

رییس منطقه حفاظت شده ورجین اشاره كرد: پرونده قانونی برای این متخلفان تشكیل شد و این سه نفر در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، روزگذشته در منطقه اثر طبیعی ملی تنگه واشی فیروزكوه، محیط بانان این منطقه در جریان ماموریت گشت و كنترل، موفق به دستگیری فرد متخلف پیش از آغاز به هرگونه تیراندازی و شكار شدند. از این متخلف یك قبضه سلاح ساچمه زنی تك لول دارای مجوز حمل به همراه ۸ تیر فشنگ كشف شد.

منبع:

1398/08/09
19:09:31
5.0 /5
4287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است