آسمان صاف عتبات در آستانه اربعین، خنك شدن هوای شهرهای مرزی كشور

آسمان صاف عتبات در آستانه اربعین، خنك شدن هوای شهرهای مرزی كشور به گزارش گل بخر مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: آسمان شهرهای زیارتی عراق و شهرهای مرزی ایران طی دو روز آینده صاف خواهد بود.


صادق ضیائیان در گفتگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت جوی عتبات عالیات اظهاركرد: آسمان «نجف» فردا و پس فردا (۲۶ و ۲۷ مهر) صاف تا كمی ابری همراه خواهد بود و دمای هوا فردا در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۷ درجه سانتیگراد و ۲۱ درجه سانتیگراد و پس فردا ۳۹ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
وی در مورد وضعیت جوی شهر «كربلا» طی دو روز آینده (۲۶ و ۲۷ مهر)، اظهار داشت: آسمان این شهر فردا و پس فردا كمی ابری پیشبینی می شود. دمای هوای كربلا فردا در گرمترین و خنك ترین زمان به ۳۶ و ۲۲ درجه سانتیگراد و پس فردا به ۳۷ و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی شهر «كاظمین» طی دو روز آتی اظهار نمود: آسمان كاظمین طی این دو روز كمی ابری با احتمال بارش خفیف باران خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۶ و ۲۲ درجه سانتیگراد می رسد.
ویبا اشاره به وضعیت جوی مرز خسروی طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان مرز خسروی ( قصرشیرین) فردا و پس فردا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود. دمای هوا فردا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۵ و ۲۰ درجه سانتیگراد می رسد و دمای هوا پس فردا در گرم ترین زمان ۳۷ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی شلمچه (خرمشهر) طی دو روز آینده خاطرنشان كرد: آسمان شلمچه فردا صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و كمترین دمای ۳۸ و ۲۱ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود. آسمان این شهر پس فردا صاف تا كمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۹ و ۲۲ درجه سانتیگراد می رسد.
به قول وی، آسمان مهران فردا صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد شدید و پس فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش باد پیشبینی می شود. دمای هوا فردا در مهران در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۸ و ۲۳ درجه سانتیگراد و پس فردا در گرم ترین و خنك ترین زمان۳۹ و ۲۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی شهر بستان طی فردا و پس فردا اظهار نمود: آسمان بستان فردا صاف تا قسمتی ابری پیشبینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۷ درجه سانتیگراد و ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان این شهر پس فردا صاف تا كمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در كمترین و خنك ترین زمان ۳۶ و ۱۹درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
وی با اشاره به وضعیت جوی اهواز طی دو روز آینده اضافه كرد: آسمان اهواز فردا صاف تا قسمتی ابری و پس فردا صاف تا كمی ابری در پس از بعضی ساعات همراه با وزش باد پیشبینی می شود. دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان به ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۱۹ درجه سانتیگراد می رسد.
ضیائیان درباره وضعیت جوی كرمانشاه طی دو روز آینده اظهار داشت: فردا و پس فردا آسمان كرمانشاه قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا فردا در گرم ترین و خنك ترین زمان در این دو روز به ۲۸ و۷ درجه سانتیگراد می رسد.
ضیائیان در مورد وضعیت جوی ایلام را طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان ایلام فردا كمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و پس فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش باد پیشبینی می شود. دمای هوا در این دو روز در گرم ترین زمان ۲۹ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۱۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.1398/07/26
18:54:30
5.0 /5
4127
تگهای خبر: آسمان , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است