حوادث جوی عامل نابودی بخش های وسیعی از جنگل های آلمان

حوادث جوی عامل نابودی بخش های وسیعی از جنگل های آلمان گل بخر: تركیب فاجعه بار پدیده های موج گرما، خشكسالی، طوفان، طاعونِ سوسك و آتش سوزی های جنگلی در آلمان بخش هایی از جنگل های این كشور را از بین برده است.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، طی سال جاری بخش های وسیعی از جنگل های آلمان كه برابر با ۲۰۰ هزار زمین فوتبال است بر اثر حوادث جوی از بین رفته است. جنگل ها یكی از موثرترین فاكتورها در كاهش انتشار گازهای گلخانه ای به حساب می آیند و تنها در آلمان سالانه ۶۲ میلیون تن گاز كربن دی اكسید توسط جنگل ها جذب می شوند.
وزارت كشاورزی آلمان از برگزاری نشست جنگل طی ماه آینده اطلاع داد كه مقرر است كارشناسان ملی آب و هوایی و جنگلداری با اجرایی شدن برنامه اقدام چند میلیون یورویی به توافق برسند.
به قول وزیر كشاورزی آلمان جنگل های این كشور به صورت گسترده ای در حال از بین رفتن هستند و بیشتر درختان به علت خشكسالی و هجوم سوسك ها تلف شده اند.
همینطور انجمن حفاظت از جنگل های آلمان اعلام نموده است گستردگی تخریب جنگل های این كشور فراتر از برآوردهای دولت می باشد.
به گزارش روزنامه گاردین، كارشناسان آلمانی اظهار داشتند جنگل های این كشور نزدیك به از بین رفتن هستند. جنگل ها بهترین روش برای حفظ آب و هواست اما هم اكنون جنگل ها خود به قربانی فاجعه های آب و هوایی تبدیل گشته اند.1398/05/17
18:41:01
5.0 /5
4780
تگهای خبر: بو , جنگل , خشكسالی , درخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است