هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم در تهران اطلاع داد و اضافه كرد: احتمال افزایش غلظت آلاینده ها در روز آینده وجود دارد.


حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، كیفیت هوای تهران را پیش بینی نمود و اظهار داشت: نتایج پیش بینی كیفیت هوای تهران نشانگر برقراری شرایط كیفی هوای سالم در روز جاری (چهارشنبه ۱۳ دی ماه) بوده و پیش بینی می گردد تا فردا (پنجشنبه) وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته باشد.
وی اضافه كرد: شاخص كیفی هوای تهران هم اكنون ۶۷ و در شرایط سالم قرار دارد.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در مورد شرایط جوی تهران هم اظهار داشت: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، در بعضی ساعات روز جاری (چهارشنبه) وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین ۵ تا ۸ متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی و شمال غربی انتظار می رود.
به گفته شهبازی، به تدریج با كاهش میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه، از سرعت باد كاسته شده و برای برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه) پیش بینی می گردد. این شرایط در روز جمعه كمابیش ادامه خواهد داشت و با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر، طی برخی ساعات وزش باد شدید (بزرگی بین ۸ تا ۱۱ متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی و شمال غربی انتظار می رود.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها اظهار نمود: دمای تهران طی روزهای پایانی هفته افزایش نسبی خواهد یافت.1396/10/13
22:47:13
5.0 /5
5268
تگهای خبر: باد , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است