هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به روند كاهشی دما تا روز آینده (۱۸ اردیبهشت) اظهار داشت: هم اكنون هوای تهران سالم می باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: برمبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی و كیفیت هوا در ایستگاه مهرآباد، انتظار می رود در صبحگاه هفدهمین روز از اردیبهشت ۹۸ افزایش موقتی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود و به تدریج همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده شود كه در كاهش میزان آلاینده ها و به تبع آن بهبود وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینكه با كاهش میزان ناپایداری جوی در شبانگاه و تداوم آن تا صبحگاه روز چهارشنبه (۱۸ اردیبهشت) انتظار می رود برخی ساعات صبحگاه همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده ها همچون ذرات معلق باشد، اظهار داشت: با تغییر شرایط جوی در طول روز چهارشنبه و وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه طی برخی ساعات، وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت. همین طور تا روز آینده دما روند كاهشی خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: هم اكنون كیفیت هوای تهران با میانگین ۶۳ در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/02/17
14:08:45
5.0 /5
4962
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , ذرات معلق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است