وزش باد نسبتا شدید در تهران طی فردا

وزش باد نسبتا شدید در تهران طی فردا گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاك بودن هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته از وزش باد نسبتا شدید در تهران طی فردا (۲۶ فروردین) آگاهی داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۲۵ فروردین) است، اظهار نمود: برای برخی ساعات امروز افزایش میزان ابرناكی و وزش باد انتظار می رود.

وی افزود: برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها طی صبحگاه امروز (۲۵ فروردین) شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار است و به تدریج در شبانگاه از میزان ناپایداری جوی كم می شود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه با تداوم این وضعیت جوی تا صبحگاه فردا (۲۶ فروردین) انتظار می رود افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات مشاهده شود، اشاره كرد: این شرایط پابرجا نیست و با تغییر وضعیت جوی در طول روز، وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی در بعضی ساعات دور از انتظار نیست كه افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

شهبازی در ادامه اظهار داشت: بر این اساس انتظار می رود طی فردا (۲۶ فروردین) شرایط سالم كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت برقرار باشد و در بعضی ساعات افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق مشاهده شود.

به گفته او همینطور دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۴۴ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان باز با میانگین ۵۴ در شرایط سالم می باشد.
1398/01/25
16:02:05
5.0 /5
4534
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , دمای هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است