تنفس پاك در یازدهمین روز فروردین

تنفس پاك در یازدهمین روز فروردین به گزارش گل بخر مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری است، اظهار داشت: دما تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.


حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتاً ناپایدار در روز جاری (یكشنبه) است، بیان كرد: به تدریج بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده خواهد شد، به گونه ای كه برای برخی ساعات، بخصوص عصرگاه، بارندگی و وزش باد شدید با بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی شرقی - جنوب شرقی انتظار می رود.
وی ادامه داد: این وضعیت جوی ناپایدار تا روز دوشنبه تداوم خواهد داشت و برخی ساعات همراه با بارش باران، وزش باد شدید و در بعضی موارد تندباد لحظه ای خواهد بود. همینطور دما تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.
بنابر اظهارات مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران و طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، شرایط جوی حاكم امروز سبب برقراری شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران شده و وزش باد در بعضی ساعات كاهش نسبی غلظت آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت. بر این اساس، انتظار می رود با تداوم شرایط جوی ناپایدار و كاهش حجم تردد خودروها و ترافیك شهری در دوازدهمین روز از سال ۹۸، وضعیت كیفیت هوای پایتخت در شرایط مطلوب تری قرار گیرد.
شهبازی در ادامه اضافه كرد: كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۱۱ بامداد امروز با شاخص میانگین ۳۶ در شرایط پاك و هم اكنون هم شاخص كیفیت هوا الان با شاخص ۳۷ همچنان در شرایط پاك قرار دارد.1398/01/11
15:25:19
5.0 /5
4313
تگهای خبر: آلاینده , باد , باران , بارندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است