جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور:

حقوق شهدای محیط بان منابع طبیعی پرداخت می شود

حقوق شهدای محیط بان منابع طبیعی پرداخت می شود گل بخر: جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اظهار داشت: پیگیر به تصویب رساندن لایحه ای كه در مجلس طرح سوژه شده هستیم كه بنابر آن شهیدان حادثه آتش سوزی مریوان و سایر كسانی كه در راه حفاظت از محیط زیست گرفتار حادثه می شوند همانند پرسنل منابع طبیعی در نظر گرفته و حقوق خانواده هایشان محقق شود.


محمدرضا حیدری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به سوژه قاچاق چوب كه مدتی است افزایش یافته است، اظهار نمود: قاچاق چوبی كه در رسانه ها اعلام می شود بیشتر شامل مقطوعات باغی و ۱۰ درصد آن باز به بیدزارها مربوط می شود.
وی ادامه داد: مقطوعات باغی در حوزه كاری منابع طبیعی نیست اما با راه اندازی مونیتورینگ و سامانه گشتGPS و GIS در كشور قاچاق محصولات چوبی كاهش شایان توجهی خواهد یافت.
جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور با اشاره به اینكه یگان حفاظت منابع طبیعی با تاكید بر گزارش های مردمی در حال فعالیت است، اشاره كرد: بوسیله سامانه های ۱۵۰۴ و ۱۳۹ آماده دریافت گزارش های مردمی است و از دوستداران طبیعت خواهشمندیم هرگونه دخل و تصرف در عرصه های طبیعی را بوسیله این سامانه ها به ما اطلاع دهند.
وی با اشاره به تلاش ها برای تأمین تجهیزات اطفای حریق و گشت های یگان حفاظت عنوان كرد: امكانات مورد نیاز برای حراست منابع طبیعی كشور در سال آینده از اعتبارات استانی و ملی با اولویت استان كردستان و سایر استان های جنگلی كشور خریداری می شود.
حیدری درانتها با آرزوی شادی روح چهار شهید حادثه آتش سوزی شهریور ماه جنگل های مریوان تصریح كرد: پیگیر به تصویب رساندن لایحه ای در مجلس با سوژه پرداخت حقوق شهیدان راه پاسداشت منابع طبیعی كه شامل شهیدان حادثه آتش سوزی اخیر مریوان باز می شود، هستیم كه برمبنای آن حقوق این كشته شدگان همانند پرسنل منابع طبیعی پرداخت می شود.
1397/12/27
13:57:45
5.0 /5
4638
تگهای خبر: باغ , بو , جنگل , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است