افزایش نسبی آلاینده ها در هوای امروز تهران

افزایش نسبی آلاینده ها در هوای امروز تهران به گزارش گل بخر مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز (۱۳ اسفند) از افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده ها در طول روز اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه امروز (۱۳ اسفند) نسبت به روز گذشته است، اظهار نمود: طی بعد ازظهر امروز همراه با تغییر شرایط جوی بر میزان ابرناكی و سرعت باد طی برخی ساعات افزوده می شود.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی طی فردا سه شنبه (۱۴ اسفند) كمابیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود.

به گفته شهبازی دمای هوا در تهران تا روز آینده روند كاهشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات امروز (۱۳ اسفند) وضعیت كیفیت هوای سالم در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار است.

شهبازی با اشاره به اینكه انتظار می رود تا فردا (۱۴ اسفند) شرایط كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت همچنان تداوم داشته باشد، اظهار داشت: همراه با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در طول روز، كاهش نسبی در غلظت آلاینده ها رخ می دهد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۲ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان هم با میانگین ۸۴ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/12/13
14:02:42
5.0 /5
4794
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , دمای هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است