ستاد سوخت عدم همكاری در اسقاط موتورسیكلت های رسوبی را رد كرد

ستاد سوخت عدم همكاری در اسقاط موتورسیكلت های رسوبی را رد كرد گل بخر: سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت خبر ممانعت این ستاد از اسقاط موتور سیكلت های رسوبی را تكذیب نمود.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، داریوش امانی، سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در نمابری به ایسنا درباره خبر روز پنجشنبه 1397/12/2 ایسنا در خصوص عدم پذیرش و ممانعت ستاد سوخت از اسقاط ۲۵ هزار موتورسیكلت های رسوبی توضیحاتی ارائه كرد.
در این نمابر آمده است: «ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور، اخبار در رابطه با ممانعت این ستاد از اسقاط موتور سیكلت های رسوبی را شدیداً تكذیب می كند. این ستاد برمبنای قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیر مصرف سوخت مصوب ۱۳۸۶/۹/۱۸ و قانون هوای پاك مصوب ۱۳۹۶/۴/۲۵ مجلس شورای اسلامی و آئین نامه های اجرایی مربوطه، در قالب وظایف ذاتی و اختیارات قانونی كمافی السابق با دستگاه های ذیرربط همكاری و تعامل لازم را دارد.»
به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، در جلسه اخیر كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا كه در سازمان محیط زیست برگزار شد؛ مصوبه «اسقاط ۲۵ هزار موتورسیكلت رسوبی توسط ستاد اجرایی فرمان امام» در دستور جلسه قرار گرفت و دلیلهای عدم اجرایی شدن این مصوبه بررسی گردید كه طی این جلسه رضا كاویانی -مدیركل اموال منقول ستاد اجرایی فرمان امام (ره)- ضمن اشاره به اجرایی نشدن مصوبه اسقاط ۲۵ هزار موتورسیكلت رسوبی، اظهار داشت: ۲۱۲ مركز مجاز اسقاط در كل كشور وجود دار كه این مراكز می توانند در مزایده شركت نمایند و هر كدام كه بالاترین قیمت را پیشنهاد دادند؛ نسبت به اسقاط موتورسیكلت های رسوبی اقدام نمایند. البته این روش مورد پذیرش ستاد سوخت قرار نگرفته و همین سوژه مانع اجرای مصوبه اسقاط ۲۵ هزار موتورسیكلت رسوبی شده است.1397/12/08
15:42:47
5.0 /5
4648
تگهای خبر: آلودگی , بو , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است