شنبه سامانه بارشی كشور را فرا می گیرد، آخر هفته بارانی تهران

شنبه سامانه بارشی كشور را فرا می گیرد، آخر هفته بارانی تهران گل بخر: مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز آینده به كشور اطلاع داد و اظهار داشت: این سامانه شنبه در كل كشور فعال می شود.


در مورد شرایط جوی كشور احد وظیفه در گفتگو با ایسنا، اعلام نمود: با خارج شدن سامانه بارشی از شمال شرق كشور، امروز (چهارشنبه ۲۴ بهمن) در شمال شرق و شرق بارش پراكنده، وزش باد و كاهش نسبی دما پیش بینی می شود و در سایر مناطق كشور جوی آرام و پایدار و همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود كه این وضع در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش غلظت آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: شرایط جوی پایدار فردا (پنجشنبه ۲۵ بهمن) تداوم می یابد تا اینكه در اواخر وقت فردا سامانه بارشی جدیدی از غرب به شمال غرب كشور وارد می شود كه این سامانه سبب ابرناكی، بارش برف و باران در دامنه های زاگرس مركزی واقع در نوار غربی می شود.
مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی، اظهار داشت: پس فردا (جمعه ۲۶ بهمن) گستره بارش به بخش هایی از جنوب كشور در استان های فارس و بوشهر هم كشیده خواهد شد. شنبه سامانه بارشی در كل كشور فعال می شود كه در پس از ظهر بارش در نیمه غربی كاسته خواهد شد.
به قول وظیفه، فردا هوای تهران كمی ابری، به تدریج نیمه ابری، در اواخر وقت ابری با احتمال بارش باران با بیشینه و كمینه دمای ۱۲ و ۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور پس فردا (جمعه ۲۶ بهمن) هوای تهران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراكنده و با حداكثر و حداقل دمای ۱۲ و ۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.1397/11/24
16:26:44
5.0 /5
4488
تگهای خبر: آلاینده , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است