تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۲۰ بهمن ماه) اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا انتظار می رود امروز شرایط كیفیت هوای نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس در بیشترمناطق شهر تهران همچنان تداوم داشته باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به كیفیت هوای تهران اظهار نمود: برمبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۲۰ بهمن) نسبت به روز گذشته روبرو می باشیم همین طور برای برخی ساعات بارش پراكنده باران و وزش باد به بزرگی ۳ تا ۴ متربرثانیه انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه طی بیشتر ساعات روز تغییر محسوسی در سرعت باد مشاهده نمی گردد و شرایط مطلوب برای پراكندگی آلاینده های تجمع یافته در ایام گذشته فراهم نخواهد شد، اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا انتظار می رود طی امروز (۲۰ بهمن) شرایط كیفیت هوای نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران همچنان تداوم داشته باشد.

شهبازی افزود: به تدریج با تغییر وضعیت جوی طی فردا (۲۱ بهمن ماه) رفته رفته بر سرعت باد افزوده می شود به گونه ای كه برخی ساعات بعدازظهر همراه با وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵ متربرثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربی خواهد بود كه كاهش نسبی غلظت آلاینده ها و بهبود كیفیت هوای پایتخت را به دنبال دارد. همین طور تا روز آینده دما افزایش جزئی خواهد یافت.

وی با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۱ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس گزارش شده است، اظهار داشت: الان باز میانگین كیفیت هوا ۱۲۸ و همچنان ناسالم برای گروه های حساس است.
1397/11/21
12:15:15
5.0 /5
4671
تگهای خبر: آلاینده , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است