نمایش 300 ساعت آموزش بلاعوض توسط شكارچی مجرم

نمایش 300 ساعت آموزش بلاعوض توسط شكارچی مجرم گل بخر: شكارچی مجرم ملزم به نمایش ۳۰۰ ساعت آموزش بلاعوض به بازدیدكنندگان موزه تنوع زیستی محمدیه درباب اهمیت و ضرورت تداوم چرخه محیط زیست و حیات وحش و ارزش و فواید آن شد.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، حسن پسندیده مدیركل حفاظت محیط زیست استان قزوین اظهار نمود: قاضی شعبه ۱۰۱ دادگاه شهر محمدیه شهرستان البرز به فردی كه مبادرت به آغاز به شكار جانوران وحشی با سلاح غیرمجاز و در فصل غیرمجاز در حوزه قضائی این دادگاه كرده بود با عنایت به شغل و شرایط خاص، نداشتن سابقه كیفری و در امتداد آشتی متهم با محیط زیست و فرهنگ سازی در این زمینه، وی را علاوه بر مجازات نقدی، محكوم و ملزم به ۳۰۰ ساعت آموزش بلاعوض بازدیدكنندگان موزه تنوع زیستی محمدیه درباب اهمیت و ضرورت تداوم چرخه محیط زیست و حیات وحش و ارزش و فواید آن كرد.
وی اشاره كرد: در دادنامه صادر شده اشاره شده متهم پیش از حضور در موزه و انجام كار خدماتی (۳۰۰ ساعت جایگزین ۴ ماه حبس) باید ۴۰ ساعت آموزش زیر نظر كارشناسان محیط زیست گذرانده و سپس معلومات خودرا در اختیار بازدیدكنندگان قرار دهد.
پسندیده عنوان كرد: رأی قاضی این شعبه یكی از نمونه های شایسته استفاده از مجازات های جایگزین حبس است كه علاوه بر تأمین آثار فردی اصلاح فرد مجرم به صورتی آثار فرهنگی و اجتماعی سازنده را باز تأمین می كند.
مدیر كل حفاظت محیط زیست استان قزوین درانتها اشاره كرد: قانون گذار در بند ب ماده ۳ آئین نامه سوژه ماده ۷۹ قانون مجازات اسلامی، در مورد روش اجرای مجازات های جایگزین حبس، سازمان محیط زیست را همچون نهادهای مجری مجازات های جایگزین حبس دانسته است كه به این طریق راه تبدیل مجازات حبس به انجام خدمات بلاعوض انجام می دهد.1397/11/13
16:03:16
5.0 /5
4633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است