حضور محققان حوزه خودروهای سبز در همایش بین المللی قوای محركه نوین، آخرین مهلت ارسال مقاله

حضور محققان حوزه خودروهای سبز در همایش بین المللی قوای محركه نوین، آخرین مهلت ارسال مقاله گل بخر: نخستین ˮهمایش بین المللی قوای محركه نوینˮ با كاركردهای جاده ای، ریلی، هوایی، دریایی و ایستگاهی و با محوریت انواع خودروهای برقی، ۷ و ۸ اسفند ماه امسال در دانشكده مهندسی خودروی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد و از محققان و صنعتگران این عرصه دعوت شده است تا مقالات و دستاوردهای پژوهشی خویش را تا ۶ بهمن به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.


غلام رضا مولایی منش، دبیر همایش بین المللی قوای محركه نوین در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با بیان اینكه قوای محركه بخشی از یك سیستم دارای حركت بوده و وظیفه حركت را بر عهده دارد، اظهار نمود: بعنوان مثال قوای محركه در خودرو، مجموعه "موتور و گیربكس" را تشكیل می دهد.
وی توضیح داد: در قوای محركه نوین، از سیستم های سبز و غیرآلاینده محیط زیست استفاده شده كه در این همایش به صورت خاص بر انواع خودروهای برقی شامل هیبریدی، باتری، پیل سوختی و سلول خورشیدی تمركز شده است.
دبیر همایش بین المللی قوای محركه نوین ضمن دعوت از محققان، اساتید، دانشجویان و صنعت گران برای ارسال مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود به این همایش تا ۶ بهمن امسال، اظهار داشت: از آغاز فرآیند برنامه ریزی برای همایش، با دانشگاه ها و مراكز صنعتی در ارتباط بودیم.
مولایی منش در مورد نمایشگاه جانبی این همایش، توضیح داد: در این نمایشگاه شركت های درگیر در حوزه خودروهای برقی حضور دارند. مركز تحقیقات خودروی ایران خودرو، مركز تحقیقات سایپا و برخی شركت های دانش بنیان همچون شركت هایی هستند كه در نمایشگاه حضور داشته و دستاوردهای خوبی را در زمینه خودروهای سبز عرضه داده اند. همینطور سایر شركت ها كه دستاوردی در این زمینه دارند، می توانند با استفاده از مكاتبه با پست الكترونیكی mpt2019@iust.ac.ir، نسبت به حضور و مشاركت در نمایشگاه اقدام نمایند.
وی با بیان اینكه مقالات انگلیسی در International Journal of Automatic Engineering و مقالات فارسی این همایش در نشریه علمی-پژوهشی مهندسی مكانیك مدرس به چاپ خواهند رسید، اضافه كرد: با مجلات معتبر دیگری هم در تعامل هستیم تا مجموعه مقالات این همایش را در چارچوب یك شماره ویژه به چاپ برسانند.
دبیر همایش بین المللی قوای محركه نوین با اشاره به اینكه لیست كارگاه های این همایش هنوز نهایی نشده و درباره آنها در سایت همایش به نشانی http: //mpt2019.iust.ac.ir/ اطلاع رسانی خواهد شد، تشریح كرد: كارگاه "هزینه تا عمل در صنعت خودرو"، "طرح ریزی استراتژی تأمین زنجیره خودرو"، "طراحی قوای متحركه تركیبی در محیط مطلب سولینگ" و "طراحی و شبیه سازی سیستم های عدسی در خودروهای برقی" در این همایش برگزار خواهند شد.
مولایی منش در انتها با اشاره به اینكه در همایش فوق تمام مقالات در حوزه مهندسی تحویل گرفته می شود، اظهار نمود: در حوزه خودرو، زمینه های مكانیكی، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، كامپیوتر و... درگیر هستند، ضمن آن كه مدعوین بین المللی و شاخص در عرصه خودرو هم در این همایش حضور خواهند داشت.
به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، نخستین "همایش بین المللی قوای محركه نوین" با محورهای سیاست ها و زیرساخت های توسعه خودروهای برقی، طراحی، مدل سازی و كنترل، مدیریت انرژی و حرارت، سیستم های ذخیره ساز انرژی، محركه های الكتریكی، الكترونیك و تشعشعات در خودروهای برقی؛ خودروهای برقی پیل سوختی و خورشیدی، موتورهای نوین احتراقی در خودروهای هیبرید برقی، سوخت های جایگزین و سیستم های محركه الكتریكی غیرخودرویی ۷ و ۸ اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد.1397/10/18
14:41:58
5.0 /5
4419
تگهای خبر: آلاینده , بو , دریا , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است