هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است

هوای تهران ناسالم برای گروه های حساس است گل بخر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز در شرایط نامطلوب بخصوص برای گروه های حساس است.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اشاره به وضعیت كیفی هوای تهران اظهاركرد: انتظار می رود همراه با كاهش نسبی غلظت آلاینده ها تا فردا (۳ دی ماه) شرایط كیفی هوای اغلب مناطق پایتخت در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته باشد.

وی اضافه كرد: شاخص ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز ۱۰۸ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاكی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی از بعدازظهر امروز است و در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه انتظار می رود.

به گفته شهبازی با تداوم این شرایط در روز دوشنبه برای برخی ساعات وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متربرثانیه از سمت نواحی شمال غربی پیش بینی می گردد. در روز سه شنبه (۵ دی ماه) هم همراه با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار، وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متربرثانیه و بارش پراكنده باران طی برخی ساعات بخصوص در شبانگاه دور از انتظار نیست.

وی تصریح كرد: طی دو روز آینده دمای تهران روند كاهشی خواهد داشت.
1396/10/03
19:46:08
5.0 /5
4724
تگهای خبر: باد , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است