كاهش دما در راه تردد زائران اربعین

كاهش دما در راه تردد زائران اربعین گل بخر: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی شرایط جوی شهرهای زیارتی عراق، از كاهش دما و وزش باد در مریوان و كرمانشاه اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا با اشاره به شرایط جوی شهرهای كربلا گفت: فردا (۱۱ آبان) در كربلا هوا صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و كمترین دمای ۲۹ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور پس فردا (۱۲ آبان) هوای كربلا نیمه ابری با حداكثر و حداقل دمای ۲۶ و ۱۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

به گفته وظیفه شرایط جوی بصره در دو روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۳۰ و ۱۷ درجه سانتیگراد و ۲۹ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: فردا (۱۱ آبان) آسمان نجف و كاظمین صاف تا قسمتی ابری با بیشینه و كمینه دمای ۲۹ و ۱۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. همینطور آسمان این دوشهر پس فردا (۱۲ آبان) نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۲۶ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وظیفه در ادامه با اشاره به شرایط جوی شهرهای مرزی اظهار داشت: فردا (۱۱ آبان) در قصرشیرین هوا صاف در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید با حداكثر و حداقل دمای ۲۸ و ۱۴ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور پس فردا (۱۲ آبان) دراین شهر هوا كمی ابری در بعضی ساعات با وزش باد همراه و بیشترین و كمترین دمای هوای قصر شیرین در این روز ۲۷ و ۱۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وی افزود: آسمان مهران فردا و پس فردا (۱۱ و ۱۲ آبان) نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۳۳ و ۱۷ و ۳۳ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور فردا و پس فردا در شلمچه و چذابه هوا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای شلمچه طی دو روز آینده ۲۹ و ۱۶ و ۲۸ و ۱۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

این كارشناس سازمان هواشناسی همینطور اظهار نمود: در ایلام فردا و پس فردا (۱۱ و ۱۲ آبان) هوا نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۲۰ و ۱۱ و ۲۰ و ۱۰ درجه سانتیگراد خواهد بود همینطور هوای اهواز فردا و پس فردا قسمتی ابری همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۲۹ و ۱۷ و ۲۷ و ۱۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وظیفه در انتها اظهار نمود: فردا (۱۱ آبان) آسمان كرمانشاه صاف، در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و پس فردا (۱۲ آبان) كمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد با بیشینه و كمینه دمای ۱۹ و ۵ و ۱۸ و ۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد همینطور فردا (۱۱ آبان) در مریوان هوا كمی تا قسمتی ابری، به تدریج همراه با افزایش ابر، وزش باد و كاهش دما با حداكثر و حداقل دمای ۱۸ و ۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. پس فردا (۱۲ آبان) آسمان این شهر نیمه ابری تا ابری، همراه با وزش باد و كاهش دما با بیشترین و كمترین دمای ۱۶ و صفر درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/08/11
00:29:08
5.0 /5
4691
تگهای خبر: آسمان , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است