مهر پاك تهران

مهر پاك تهران گل بخر: مهرماه امسال در حالی به آخر رسید كه هوای پایتخت طی ۳۰ روز این ماه در شرایط مطلوب بود.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، پایتخت نشینان در مهر ماه امسال در مجموع هوای مطلوبی تنفس كردند. در این ماه هوای تهران به لطف بارش های پاییزه دو روز ( ۷ و ۱۵ مهر ماه) در شرایط پاك بود، همینطور هوای پایتخت در بقیه روزهای این ماه در شرایط سالم قرار داشت.

كیفیت هوای تهران در مهر ماه سال قبل هم حدودا مشابه امسال بود. در نخستین فصل پاییز ۹۶ پایتخت نشینان یك روز هوای پاك و ۲۹ روز هوای سالم تنفس كردند.

اما كیفیت هوای تهران در مهر ماه سال ۹۵ و مهرهای پیش از آن چند روزی نامطلوب برای گروه های حساس بود. در مهر ماه این سال تهرانی ها دو روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و ۲۸ روز هوای سالم تنفس كردند. افزایش غلظت ذرات معلق كمتر از ۲.۵ میكرون علت ناسالم شدن هوا برای گروه های حساس طی این دو روز بود.

اولین فصل پاییز ۹۴ هم هوای تهران ۲۶ روز سالم و طی چهار روز به علت افزایش غلظت ذرات معلق كمتر از ۲.۵ میكرون ناسالم برای گروه های حساس بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت در مهر ماه ۹۳ در شرایط بدی قرار داشت. در این بازه زمانی تهرانی ها ۱۱ روز هوای ناسالم برای گروه های حساس تنفس كردند همینطور در مهرماه این سال هوای تهران دو روز در شرایط پاك و ۱۷ روز سالم بود. لازم به ذكر است كه كیفیت هوای تهران در مهر ماه سال ۹۲ هم در شرایط بدتری قرار داشت و در این بازه زمانی هوا ۲۰ روز ناسالم برای گروه های حساس و دو روز ناسالم برای همه گروه ها بود و تنها ۸ روز در شرایط سالم قرار داشت.
1397/08/03
22:56:10
5.0 /5
4537
تگهای خبر: بو , ذرات معلق , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است