بسته اخبار اجتماعی:

از حذف فوق العاده ویژه از پاداش آخر خدمت بازنشستگان تا درآمد میلیونی سلبریتی ها ازاینستاگرام

از حذف فوق العاده ویژه از پاداش آخر خدمت بازنشستگان تا درآمد میلیونی سلبریتی ها ازاینستاگرام گل بخر: آخر انتصابات فامیلی در شهرداری تهران، تاثیر «تحریم » بر گردشگری سلامت ایران، درآمدهای چند ده میلیونی سلبریتی ها از اینستاگرام و تلگرام، حذف «فوق العاده ویژه» از پاداش آخر خدمت بازنشستگان واز چرایی انحلال خانه شهریاران جوان تا ورود شهرداری به اردوهای دانش آموزی بعضی از اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (اول مرداد ماه) ۵۵ خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه سر تیتر بعضی از مهمترین آن ها در ادامه آمده است:

از چرایی انحلال خانه شهریاران جوان تا ورود شهرداری به اردوهای دانش آموزی

سعید اوحدی - رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران- در مورد مسائل مختلف این سازمان اعم از سرانجام خانه شهریاران جوان و چرایی حذف آن، موازی كاری فرهنگی در شهردرای، ضرورت تقویت روحیه نشاط و... توضیحاتی را عرضه كرد.

وی با اشاره به ضرورت تولید نشاط اجتماعی در پایتخت اظهار داشت: دغدغه های فرهنگی فعلی با سال های قبل متفاوت می باشد و سرعت تكنولوژی سبب شده كه هوشمندانه تر به مقوله فرهنگ بپردازیم.

پایان انتصابات فامیلی در شهرداری تهران/ ممنوعیت عقد قرارداد با خویشاوندان در شهرداری

بهاره آروین - رئیس كمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران - جزئیات طرح تعارض منافع در شهرداری تهران را شرح داد و اظهار داشت: در طرح تعارض منافع بیان شده كه بستگان مدیران ارشد در شهرداری امكان ارتقا در سطح مدیریت ارشد و استخدام در دوره تصدی وی را ندارند.

وی در تشریح طرح تعارض منافع كه یك فوریت آن چندی قبل در صحن علنی شورای شهر به تصویب رسید، اظهاركرد: متاسفانه چندی است اخباری در مورد انتصابات خویشاوندی در شهرداری تهران - كه در دوره های گذشته انجام شده است - منتشر می گردد. تصویب نهایی طرح تعارض منافع كه بر استخدام نكردن خویشاوندان مدیران ارشد در بدنه شهرداری تاكید دارد، می تواند به این مورد آخر دهد.

هدایت شهرهای كوچك به استفاده از دوچرخه/ولع شهرها برای احداث مترو

مرضیه حصاری - مدیركل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیك شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور- اظهار داشت: شهرهای كوچك را باید به سمت پیاده محوری و استفاده از دوچرخه هدایت نماییم چونكه این شهرها نیاز بسیار كمتری به توسعه زیرساخت های در رابطه با حمل و نقل موتوری دارند.

وی اضافه كرد: با وجود اینكه خیلی از شهرهای ایران وسعتی مانند بعضی از شهرهای اروپایی دارند كه در آنها دوچرخه مد اصلی حمل و نقل است اما متاسفانه این شهرهای كشور هم به دنبال این هستند كه مترو یا تراموا داشته باشند.

ارزآوری سه برابری بیماران خارجی/ تاثیر "تحریم " بر گردشگری سلامت ایران

دكتر محمد جهانگیری - رئیس انجمن گردشگری سلامت- تصریح كرد كه در شرایط اقتصادی فعلی می توان به حوزه گردشگری سلامت به چشم یك فرصت نگاه كرد و از امكان ارزآوری آن بهره برد.

وی درباره امكان سودآوری حوزه سلامت در شرایط اقتصادی فعلی اظهار داشت: حوزه گردشگری سلامت همیشه در كشور ما یك فرصت بوده است چراكه ما از نظر كیفیت عرضه خدمات در كشورهای منطقه سرآمد هستیم. افزون بر آن دسترسی به كشورما نسبت به خیلی از كشورها آسان تر است و مشابهت فرهنگی زیادی با كشورهای همسایه دارد.

آخرین جزئیات پزشكی درمانی حج ۹۷ /تفاهم نامه های جدید ایران با عربستان

سید علی مرعشی - رئیس مركز پزشكی حج و زیارت جمعیت هلال احمر- با تشریح آخرین جزئیات عرضه خدمات پزشكی درمانی به زائران بیتالله الحرام در حج امسال اظهار داشت: امسال در جهت عرضه خدمات بیشتر چند تفاهم نامه با مسئولان سعودی امضاء شده كه این كارها برای نخستین بار صورت گرفته است.

وی در نشست خبری در مورد آخرین اقدامات و جزئیات مربوط به حج امسال اظهار نمود: بعد از توافقات اولیه توسط ریاست سازمان حج و زیارت با مسئولان حج عربستان برنامهریزی تشكیل كاروان ها و سفر زائران توسط دستگاه های همكار در دستور كار قرار گرفت و به روال هر سال ما منتظر بودیم تا بعد از تشكیل كاروان ها، احراز وضعیت جسمی حجاج را انجام بدهیم.

طراحی اتاق فكر در صدا و سیما برای تولید برنامه های «خودمراقبتی كودكان»

حبیب الله مسعودی فرید - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی كشور- اظهار داشت: مردم باید بدانند كه كودك آزاری یك جرم عمومی است و در صورتیكه فردی ببیند كسی كودكی را مورد آزار قرار می دهد، در صورت اطلاع ندادن به مراجع قضایی خودش مجرم است.

وی با تاكید بر اهمیت اطلاعرسانی برای پیشگیری از وقوع مجدد جرائم كودك آزاری اظهار نمود: موافقیم كه به مردم اطلاعرسانی شود و از آن بهانه ای درست نماییم تا به بحث پیشگیری بپردازیم. این موارد باید برای رسانه ها تبدیل به سرنخی برای اطلاع رسانی به مردم شود.

درآمدهای چند ده میلیونی سلبریتی ها از اینستاگرام و تلگرام

امیر ناظمی - عضو هیئت علمی مركز تحقیقات سیاست علمی كشور- با اشاره به درآمدهای سلبریتی ها در فضای مجازی اظهار داشت: سلبریتی ها در ایران از ۱۵ تا ۳۵ میلیون تومان میگیرند و در اینستاگرام پست می گذارند كه این مبلغ برای تلگرام ۱۰ میلیون تومان است.

وی در ادامه به جایگاه شبكههای اجتماعی در دنیا اشاره نمود و اظهار داشت: سلبریتی ها اصلی ترین بازیگران شبكه های اجتماعی هستند. دو نوع سلبریتی در حوزه عمومی و خصوصی داریم.

حذف «فوق العاده ویژه» از پاداش آخر خدمت بازنشستگان

علی الهیار تركمن - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش- توضیحاتی درباره مصوبه اخیر دولت در خصوص حذف فوق العاده شغل از پاداش آخر خدمت بازنشستگان عرضه كرد و اظهار داشت: این مصوبه از امسال اجرا می گردد.

وی درباره علت حذف فوق العاده ویژه از پاداش آخر خدمت بازنشستگان فرهنگی اظهار نمود: حذف فوق العاده ویژه از پاداش آخر خدمت جزو مصوبات دیوان محاسبات است كه دولت به همه دستگاه ها ابلاغ كرده است.

رفع آلایندگی چهار كانون تولید بوی نامطبوع در راه فرودگاه امام/برخورد جدی با واحدهای متخلف

كیومرث كلانتری - مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران- با اشاره به اینكه با حمایت های مالی سازمان برنامه و بودجه از پروژه های محیط زیستی، رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام رو به پیشرفت است، اظهار داشت: بهانه ای برای وجود فاضلاب خام تصفیه نشده از شهرستان های اسلامشهر، واوان و بهارستان در راه فرودگاه امام وجود ندارد.

وی با اشاره به اینكه ۲۸ كانون آلاینده كه سبب تولید بوی نامطبوع در محور فرودگاه امام واقع در اتوبان تهران- قم می شدند، شناسایی شده اند، اظهار نمود: این كانون ها واحدهایی مانند كشتارگاه، دامداری، واحدهای پسماندسوز غیرمجاز، سایت زباله آرادكوه و پسماندهای شهری هستند همینطور رودخانه سالور به علت نداشتن آب و پر شدن از پساب بوی نامطبوعی بوجود می آورد. پسماندهای آرادكوه هم هنگامی كه جهت باد عوض می گردد در تولید بو اثرگذار هستند.

بستری شدن ۳۵ نفر در مراكز درمانی بعد از زلزله صبح امروز كرمان

پیرحسین كولیوند - سرپرست سازمان اورژانس كشور- اظهار داشت كه به دنبال زلزله صبح امروز كرمان ۸۴ نفر به مراكز درمانی مراجعه نموده اند كه ۳۵ نفر آن ها هم اكنون بستری هستند.

برج "پارامیس"، تائیدیه ایمنی نداشت

سید جلال ملكی - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران- اعلام نمود كه برج مسكونی پارامیس كه روز گذشته دچار حریق شده فاقد سیستم اطفای حریق فعال و تاییدیه ایمنی بود.

فعالیت كانون های هلال احمر از سنین پیش دبستانی/آموزش پیشگیری از اعتیاد به ۵۰ هزار نفر

شهاب الدین صابونچی - رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر- با تشریح فعالیت ها و اولویت های سازمان جوانان، این سازمان را یكی از بخش های هلال احمر دانست كه درگاه ورودی افراد به هلال و انجام فعالیت های داوطلبانه است.

وی افزود: سازمان جوانان بیش از هفت دهه قدمت دارد و خوشبختانه یا متاسفانه هم اكنون تنها سازمانی در كشور است كه عنوان جوانان را دارد و مبحث سازمان ملی جوانان هنوز به نتیجه نرسیده است ازاین رو تنها سازمانی كه تلاش می كند كاری برای جوانان انجام دهد سازمان جوانان است و بر مبنای رویكردها و اسناد فرادستی هلال احمر اقداماتی را انجام می دهد.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

حذف «فوق العاده ویژه» از پاداش آخر خدمت بازنشستگان
آخر انتصابات فامیلی در شهرداری تهران/ ممنوعیت عقد قرارداد با خویشاوندان در شهرداری
آتش سوزی در مجتمع پارامیس ۷۸ مصدوم برجای گذاشت + اسامی مصدومان بستری شده
درآمدهای چند ده میلیونی سلبریتی ها از اینستاگرام و تلگرام
از چرایی انحلال خانه شهریاران جوان تا ورود شهرداری به اردوهای دانش آموزی
1397/05/02
15:19:18
5.0 /5
4244
تگهای خبر: بو , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است