كاهش دما در شمال غرب و سواحل خزر

كاهش دما در شمال غرب و سواحل خزر گل بخر: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور ضمن اشاره به وزش باد و بارش پراكنده در بعضی مناطق كشور اظهار داشت: تا روز سه شنبه (۲۶ تیرماه) روند كاهشی نسبی دما در شمال غرب و سپس در استان های واقع در سواحل خزر رخ خواهد داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز (۲۴ تیرماه) به جهت عبور امواج تراز میانی، در ارتفاعات آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ساعات بعدازظهر رشد ابر، وزش باد و بارش پراكنده پیش بینی می گردد.

وی افزود: فردا و پس فردا (۲۵ و ۲۶ تیرماه) با تقویت نسبی این امواج، برای برخی نقاط آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، استان های ساحلی خزر و ارتفاعات البرز رگبار و رعدوبرق پراكنده و وزش باد پیش بینی می گردد.

مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: تا روز سه شنبه (۲۶ تیرماه) روند كاهشی نسبی دما در شمال غرب و سپس در استان های واقع در سواحل خزر رخ خواهد داد.

وظیفه تصریح كرد: طی سه روز آینده در جنوب سیستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر رشد ابر، رگبار و رعدوبرق پراكنده پیش بینی می گردد.

وی افزود: از بعدازظهر امروز طی روز آینده شرق خلیج فارس و در روز سه شنبه (۲۶ تیرماه) خلیج فارس بخصوص نواحی مركزی آن مواج خواهد بود.

این كارشناس سازمان هواشناسی در انتها در مورد هوای تهران اظهار داشت: آسمان تهران فردا (25 تیرماه) صاف، همراه با وزش باد موقتی پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۴۰ و ۲۸ درجه سانتیگراد خواهد بود. همینطور در روز سه شنبه (۲۶ تیرماه)آسمان پایتخت كمی ابری، گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد یا بیشترین و كمترین دمای ۴۰ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/04/24
14:42:58
5.0 /5
5242
تگهای خبر: آسمان , باد , بو , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است