سومین متهم حادثه ایرانشهر دستگیر شد، همكاری خانواده متهم و تلاش ریش سفیدان

سومین متهم حادثه ایرانشهر دستگیر شد، همكاری خانواده متهم و تلاش ریش سفیدان گل بخر سومین متهم حادثه ایرانشهر دستگیر شد، همكاری خانواده متهم و تلاش ریش سفیدان


سردار محمد قنبری پنجشنبه شب تصریح كرد: با تلاش و پیگیریهای اطلاعاتی ماموران انتظامی استان سومین متهم حادثه ایرانشهر امشب دستگیر شد. وی خاطرنشان كرد: كوشش برای دستگیری متهم چهارم ادامه دارد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان كرد: پیش از این 2 متهم دیگر این پرونده دستگیر شده بودند. دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مركز استان سیستان و بلوچستان 31 خرداد به خبرنگار ایرنا اظهار داشته بود: دومین متهم پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف ایرانشهر امروز/پنجشنبه/ با همكاری ریش سفیدان و معتمدان شهرستان دلگان و خانواده وی تحویل مراجع قضایی شد.
حجت الاسلام علی موحدی راد تصریح كرد: این متهم با همكاری ریش سفیدان، رئیس دادگاه فنوج و خانواده اش، خویش را به دادگاه فنوج معرفی نمود.
وی اضافه كرد: این فرد با استفاده از دادگاه فنوج تحویل ماموران شد تا برای تحقیق به دادسرای ایرانشهر اعزام شود.
دادستان عمومی و انقلاب مركز استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: متهم نخست این پرونده هفته گذشته بلافاصله پس از اعلام شكایت یك شاكی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده بود.
موحدی راد با اشاره به اینكه این پرونده چهار متهم دارد، اضافه كرد: 2 متهم دیگر این پرونده شناسایی شده و تحت تعقیب هستند.
به گزارش ایرنا، رئیس كل دادگستری سیستان و بلوچستان هم پیش از این اظهار داشته بود: 2 نفر در حاشیه این پرونده در زاهدان و ایرانشهر دستگیر شدند كه یك نفر آنان به افترا تحویل سلاح به متهمان در زاهدان و یك نفر دیگر به جرم تحریك جوانان در جریان اجتماع شماری از مردم ایرانشهر در این شهرستان دستگیر شدند.
یكی از روحانیون ایرانشهر در خطبه های نماز عید فطر ادعا كرده بود كه به 41 دختر در ایرانشهر تجاوز شده است كه متعاقب پخش این خبر مراجع رسمی ایرانشهر و استان سیستان و بلوچستان ضمن تكذیب این آمار اعلام كردند: تنها سه نفر شاكی برای این مورد به مراجع انتظامی و قضایی مراجعه نموده اند كه 2 نفر آنان حاضر به رجوع به پزشكی قانونی شده بودند و با انجام آزمایشات لازم تجاوز به یك نفر آنان مورد تایید قرار گرفت. ۴۲۴۲

1397/04/15
13:48:29
5.0 /5
4653
تگهای خبر: بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است