نفراول كنكورریاضی سال۹۶: می خواهم برای دكترا به خارج بروم وبعد در ایران یك شركت دانش بنیان تاسیس كنم

نفراول كنكورریاضی سال۹۶: می خواهم برای دكترا به خارج بروم وبعد در ایران یك شركت دانش بنیان تاسیس كنم گل بخر نفراول كنكورریاضی سال۹۶: می خواهم برای دكترا به خارج بروم وبعد در ایران یك شركت دانش بنیان تاسیس كنم


بخشی از مصاحبه را می خوانید: شما برای رسیدن به این موفقیتتان چه مقدار و از چه زمانی درس خواندن را شروع كردید؟
من برای كنكور سراسری و تست زدن از سال دوم دبیرستان به صورت جدی بر مبنای یك برنامه منظم كارم را شروع كردم و با اینكه پایه من در دروس تخصصی قوی بود روزانه به صورت متوسط بین 10 تا 12 ساعت مطالعه می كردم. آیا شما برای كنكور از كلاس های آموزشی یا آموزشگاه های علمی بهره برده اید؟
همه درس هایم را به جز عربی خودم خواندم و درس عربی را به خاطر اینكه در سال چهارم آن را در مدرسه نداشتیم و به جهت اینكه فاصله ای در این درس تولید نشود با كمك معلم مطالعه كردم. اكنون در چه رشته ای و در چه دانشگاهی مشغول به تحصیل هستید؟
اكنون در رشته مهندسی كامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل هستم كه دلیل انتخاب این رشته وجود بازار كار فراوان و علاقه زیاد به این حوزه است. برنامه شما برای ادامه تحصیل تان چیست؟
با كمك خداوند تا كارشناسی ارشد را در ایران تحصیل می كنم سپس برای ادامه تحصیل در مقطع دكتری در یكی از كشورها اقدام نموده و بعد از آخر تحصیلات و كسب تجربیات لازم به ایران بر می گردم و با راه اندازی یك شركت دانش بنیان یا استارت آپ در یك حوزه ای خودم را مشغول به كار می كنم. نظرتان در مورد مبحث حذف كنكور چیست؟
به نظرم كنكور با اینكه از سطح قابل قبولی برخوردار می باشد نمی تواند دانش آموزان خوب یا بد را از یكدیگر تفكیك كند و امیدوارم روش جایگزین حذف كنكور در كشور طراحی و اجرا شود. توصیه شما به دانش آموزانی كه امسال كنكور دارند چیست؟
پیشنهاد می كنم كه از وقت به درستی استفاده كنندو تفریحات خویش را كم كرده تا بتوانند با برنامه ریزی درست در رشته و دانشگاه مناسب قبول شوند. 1717

1397/04/01
12:36:11
5.0 /5
4506
تگهای خبر: بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است