آلودگی هوا در شهرستان پردیس

آلودگی هوا در شهرستان پردیس گل بخر: رییس اداره محیط زیست پردیس با بیان اینكه شكایت های مردمی در این شهرستان بیشتر در زمینه آلودگی هوا می باشد اظهار داشت به تمامی این شكایت ها رسیدگی گردیده است.حسن فراهانی در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: از ابتدای سال جاری تاكنون ۱۰ مورد شكایت مردمی در زمینه آلودگی هوا، پسماندسوزی، قطع درختان و آلایندگی واحدهای رنگ كاری به اداره محیط زیست پردیس رسیده است.
وی با بیان اینكه از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه ۲۰۷ واحد صنعتی و كارگاه پایش شده است، گفت: از این تعداد برای ۱۶۷ واحد آلاینده اخطاریه زیست محیطی صادر شده است.
فراهانی ادامه داد: برای واحدهای متخلف دو اخطاریه صادر می شود و به آن ها مهلت رفع آلایندگی می دهیم. چنانچه واحدهای صنعتی به اخطاریه های صادر شده بی توجهی كنند از راه قانونی با آن ها برخورد خواهیم كرد. اگر واحدی با عدم تصفیه فاضلاب خود سبب آلودگی آب شود به علت حساسیتی كه آلودگی آب دارد به سرعت با واحد آلاینده برخورد می كنیم.
رییس اداره محیط زیست پردیس در پایان با اشاره به اینكه ۹ واحد به دلیل عدم همكاری با اداره محیط زیست به مراجع قضایی معرفی شده اند، گفت: چهار واحد نیز به دلیل آلایندگی و بی توجهی به اخطاریه های زیست محیطی از ابتدای سال تاكنون پلمب شده اند.

 

1396/05/26
00:10:07
5.0 /5
5984
تگهای خبر: آلودگی , هواشناسی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است