معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست:

با امر و نهی نمی توان پسماند را كاهش داد

با امر و نهی نمی توان پسماند را كاهش داد گل بخر: معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: مدنی بر لزوم الگوسازی در زمینه كاهش پسماند برای عموم مردم تصریح كرد و اظهار داشت: امر و نهی كردن نمی تواند در فرهنگ سازی در زمینه كاهش پسماند موثر باشد.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا كاوه مدنی در هم اندیشی مدیران و كارشناسان معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست برای اجرای طرح بی زباله با تاكید بر اینكه یكی از اولویت ها باید پسماند باشد، اظهار داشت: ما باید در جامعه دغدغه و حساسیت تولید نماییم تا حس مشاركت پذیری مردم افزایش پیدا كند.

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینكه برای فرهنگ سازی در حوزه پسماند و زباله باید اول از خودمان شروع نماییم، اظهار داشت: ادارات كل حفاظت محیط زیست استان ها اقدامات موثری در جهت اجرای طرح بی زباله با مشاركت مردم و دستگاه های مسئول انجام داده اند كه قابل تقدیر است.

وی در ادامه به بعضی از اقدامات در جهت اجرای طرح بی زباله اشاره نمود و برگزاری كارگاه های آموزشی، تعامل با خبرنگاران، تولید استیكر و برچسب در زمینه بی زباله، راه اندازی چالش بی زباله، ارسال پیام های تبریك بی زباله در روزهای نوروز، مطرح كردن شعارهای تاثیر گذار در زمینه بی زباله و استفاده از آن فضای مجازی را همچون این اقدامات برشمرد.

مدنی تصریح كرد: اجرای طرح بی زباله در سازمان حفاظت محیط زیست باید به گونه ای باشد كه در سراسر كشور بعنوان الگویی مورد بهره برداری قرار بگیرد.

معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست با تاكید بر اهمیت فرهنگ سازی در مدارس كشور برای كاهش پسماند و اجرای طرح بی زباله اظهار داشت: این برنامه در دستور كار دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفته است.

مدنی با اشاره به نقش شخصیت های مختلف همچون هنرمندان و ورزشكاران در اجرای طرح بی زباله اظهاركرد: در این طرح از ظرفیت های هنرمندان و ورزشكاران استفاده می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، در این نشست مدیران و كارشناسان معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست به عرضه ایده ها نو و طرح خلاقانه در زمینه طرح بی زباله و كاهش پسماند پرداختند.
1396/12/09
14:31:14
5.0 /5
4537
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است