ورود سامانه بارشی جدید از جمعه، احتمال خیزش گرد و غبار در شرق و مركز كشور

ورود سامانه بارشی جدید از جمعه، احتمال خیزش گرد و غبار در شرق و مركز كشور گل بخر: مدیر كل پیش بینی وهشدار سریع هواشناسی با اشاره به برقراری جو پایدار در غالب مناطق كشور طی فردا (۲۶ بهمن ماه) از ورود سامانه بارشی جدید در ساعات اولیه روز جمعه (۲۷ بهمن ماه)خبر داد.احد وظیفه درگفت وگو با ایسنا، شرایط جوی كشور را پیش بینی نمود و اظهار داشت: بر مبنای تحلیل نقشه های پیش یابی هوا امروز(۲۵ بهمن ماه) در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز غربی و مركز، شمال شرق كشور بارش باران و در ارتفاعات، بارش برف ادامه دارد.

وی ادامه داد: طی امروز در غالب مناطق كشور بخصوص در نواحی شرقی و مركزی، وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه درنواحی مستعد همراه با خیزش گرد و خاك خواهد بود.

مدیر كل پیش بینی وهشدار سریع هواشناسی اضافه كرد: فردا (۲۶ بهمن ماه) جو پایداری در نقاط غالب كشور حاكم خواهد بود و از اوایل روز جمعه(۲۷ بهمن ماه) سامانه دیگری از غرب كشور وارد می گردد كه شمال غرب و البرز مركزی راتحت تاثیر قرار می دهد.

وظیفه تصریح كرد: شدت بارش برای روز جمعه برای استان های كردستان، جنوب اذربایجان غربی وشمال كرمانشاه پیش بینی می گردد. این سامانه بارشی تا روز سه شنبه هفته آینده (1 اسفند) روی كشور فعال خواهد بود.

وظیفه در انتها با اشاره به شرایط جوی تهران طی دوروز آینده اظهار داشت: فردا (۲۶ بهمن) ماه آسمان تهران كمی ابری تا نیمه ابری با بیشینه و كمینه دمای ۱۴ و ۶درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. آسمان پایتخت در روز جمعه (۲۷بهمن) قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی در پس از ظهر ابری گاهی همراه با بارش باران و وزش باد با بیشترین و كمترین دمای ۱۳ و ۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1396/11/26
16:26:42
5.0 /5
4638
تگهای خبر: آسمان , باد , باران , بو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است