هوای تهران ناسالم برای گروههای حساس

هوای تهران ناسالم برای گروههای حساس به گزارش گل بخر، کیفیت هوای پایتخت در ششمین روز از سال ۱۴۰۲ در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز یکشنبه ۶ فروردین با عنایت به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته همراه با افزایش تردد خودرو ها، بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.
شکل گیری ناپایداری جوی، رشد ابرناکی و افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود.
از طرفی تقویت ناپایداری جوی و احتمال بارش تا ساعات پایانی یکشنبه و وزش باد مؤثر سبب کاهش غلظت ذرات معلق شده و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
همینطور کاهش نسبی تندی باد تا بامداد فردا دوشنبه ۷ فروردین هم زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی تاحدودی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد خواهد شد و وزش باد مؤثر و بارش پراکنده در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود.
با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، میانگین کیفیت هوای تهران الان با آلاینده شاخص ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون ۱۱۶ و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.
میانگین کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با آلاینده شاخص ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون، ۱۱۰ و کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت.1402/01/06
23:02:39
5.0 /5
169
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است