دمای ایران سیبری شد

دمای ایران سیبری شد به گزارش گل بخر، مهر نوشت: سازمان هواشناسی اعلام نمود: دمای 420 شهر در کشور منفی شد و بارش باران بخش هایی از استانهای بوشهر، هرمزگان گیلان و گلستان را فرا گرفت.سازمان هواشناسی اعلام نمود: همانطور که انتظار میرفت با نفوذ توده هوای سرد و گسترش سرمای هوا، امروز تعداد شهرها و ایستگاه های هواشناسی با دمای زیر صفر به حدود ۴۲۰ شهر رسید.
در این بین «سراب» در آذربایجان شرقی با دمای ۲۵/۶- درجه سلسیوس سردترین شهر و بعد از آن «خیرآباد» در زنجان با دمای ۱۹/۶- و «بابارشانی» در کردستان با دمای ۱۸/۷- در رده های بعدی سردترین شهرهای کشور قرار گرفتند.
در شبانه روز گذشته بارش باران بخش هایی از استانهای بوشهر، هرمزگان گیلان و گلستان را فرا گرفت که بارش های شمال کشور عمدتا پراکنده بوده است.
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی تا امروز، بیشترین بارش گزارش شده مربوط به ایستگاه های «فرودگاه جم» در بوشهر با ۱۱.۸، رضوان شهر» گیلان ۸.۶، سلامت آباد ۸، و حسن آباد داراب ۵.۲ میلی متر بوده است.
انتظار می رود تمرکز بارش ها برای امروز سه شنبه در استانهای «کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس»، چهارشنبه «کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، نیمه غربی استانهای هرمزگان و کرمان»، پنج شنبه «هرمزگان، نیمه غربی کرمان، جنوب استانهای فارس و بوشهر» و جمعه در نیمه غربی کرمان باشد.
2323

1401/11/08
11:56:01
5.0 /5
210
تگهای خبر: باد , باران , بو , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است