رئیس سازمان جنگلها بر مصرف بهینه آب و برق تصریح كرد

رئیس سازمان جنگلها بر مصرف بهینه آب و برق تصریح كرد به گزارش گل بخر رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در نامه ای به ادارات کل منابع طبیعی استان ها بر مصرف بهینه آب و برق از دفتر کار تا عرصه تاکید نمود.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا مسعود منصور در اینباره نوشت: خشکسالی و کاهش بارندگی منجر به ایجاد محدودیت و کم آبی شده است و سازگاری با این شرایط به منظور کاهش آثار منفی، امروز در کشور امری لازم و ضروری به نظر می آید.

وی اضافه کرد: بخش اعظمی از سرزمین کشورمان روی کمربند خشک و یا نیمه خشک واقع شده است و ادامه روند خشکسالی ایجاب می کند تدابیر مؤثری بخصوص جهت جلوگیری از این وقایع به عمل آید.

منصور افزود: برق همانند آب یکی از کلیدی ترین منابع انرژی به حساب می آید که در کنار کاهش آب باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین برما واجب است تا در کلیه فعالیتهای اداری و اجرای تمامی پروژه های میدانی از روش های صرفه جویانه با بهره وری بالا از منابع آبی و انرژی استفاده و گزارشی را در این خصوص به معاونت برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگلها اعلام گردد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگلها، رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشوراظهارامیدواری کرد: با تلاش و دقت نظر کارکنان منابع طبیعی در دورترین نقاط کشور بتوانیم بیشتر از پیش در توسعه پایدار سرزمین مان نقش آفرینی نماییم.

منبع:

1400/03/04
10:12:44
5.0 /5
685
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است