انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران همكار نشست جهانی نوآوری شد

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران همكار نشست جهانی نوآوری شد به گزارش گل بخر برای نخستین بار در اکوسیستم نوآوری ایران، انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران بعنوان همکار اجرایی ایرانی نشست جهانی نوآوری(GIS)، توان خویش را در جهت توسعه همکاریهای بین المللی محققان، فناوران، نهادهای در رابطه با حوزه نوآوری و شرکتهای بزرگ و کوچک به کار خواهد گرفت.


به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران #نشست جهانی نوآوری GIS# با مشارکت شبکه عمومی همکاری بین المللی در تحقیق و توسعه و نوآوری اروپا (Eureka) که مقر فعلی آن در اتریش است، در تاریخ 17-20 می 2021، مطابق با 27-30 اردیبهشت 1400 برگزار می گردد. این نشست فضای دیدارهای بین المللی برای محققان و نهادهای در رابطه با نوآوری و کسب و کارها را جهت شبکه سازی، اشتراک دانش و توسعه ایده های جدید تجاری فراهم می آورد.
انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران بعنوان نهادی فعال در اکوسیستم نوآوری با هدف ارتقا سطح این تعاملات بین المللی محققان و شرکتهای فناوری محور، بعد از مذاکرات انجام شده با نهاد برگزار کننده در اتریش، برای نخستین بار بعنوان #همکار_اجرایی این رویداد بعنوان Local_Support_Center#، پذیرفته و فعالیت خویش را در جهت توسعه شبکه همکاری بین المللی آغاز نمود.
انجمن با همراهی رایزنی فناوری ایران در سفارت وین، اقداماتی را در جهت حضور نهادهای مختلف شامل دانشگاهیان، فناوران، سازمان ها و نهادهای در رابطه با نوآوری و شرکتهای کوچک و بزرگ فناوری محور انجام داده و تا کنون قریب به ۲۵۰ #شرکت کننده از_ایران (که در رتبه دوم شرکت کنندگان قراردارند و بیشترین تعداد آنها را بخش سلامت تشکیل میدهد) در بین حدود ۳۲۰۰ شرکت کننده از ۸۵ کشور جهان در بزرگترین رویداد نوآوری سالانه جهان که حددود ۲۰۰ سخنران از برجسته ترین اندیشمندان و فعالان بخش دولتی، عمومی و کسب وکارهای مطرح جهان حضور دارند، دیده می شود.
در ایام منتهی به این رویداد انجمن و رایزنی فناوری در اتریش تلاش نمودند تا در کنار اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبین این رویداد، آموزش های لازم جهت بهره برداری حداکثری از این نشست در بخش های مختلف شامل سخنرانی ها و مذاکرات B2B عرضه گردد، تا شرکت کنندگان بتوانند با افراد متناظر و متخصصان و فعالان حوزه در رابطه با حیطه فعالیت خود حداکثر تعامل را نمایند و شبکه حرفه ای خویش را در تحقیقات و کسب و کار بسازند.
علاقمندان می توانند از راه بستر این رویداد به آدرس ذیل که تا 20 ماه می (30 اردیبهشت) برای ثبت نام باز است، مبادرت به ثبت نام نموده و از آن بهره برداری نمایند.
برای ثبت نام مجانی این نشست به لینک زیر رجوع فرمایید:
‏www.gis2021.com 45231

1400/02/30
22:39:33
5.0 /5
783
تگهای خبر: اكوسیستم , باد , دانش , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است