وضعیت قابل قبول هوای تهران در روز جاری

وضعیت قابل قبول هوای تهران در روز جاری گل بخر: بر طبق پیش بینی های انجام شده توسط شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بامداد امروز جمعه (27 فروردین) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از وزش باد مؤثر و کاهش تردد خودرو ها است.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز جمعه (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از وزش باد مؤثر و کاهش تردد خودرو ها است. در طول روز با حاکمیت جو ناپایدار و افزایش تندی باد شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد.
به تدریج با کاهش تندی باد تا اواخر وقت جمعه همراه با افزایش ترافیک برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.
در بامداد روز شنبه (۲۸ فروردین ۱۴۰۰) با شروع تردد خودرو ها و حاکمیت جو آرام انتظار می رود در مناطق پرتردد غلظت آلاینده ها بالا رفته و کاهش کیفیت هوا را به همراه داشته باشد. در ضمن روز عدم وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. این وضعیت تا اواخر وقت شنبه ادامه خواهد داشت، بدین سبب تجمع آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۳ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با شاخص میانگین ۷۵ همچنان در وضعیت قابل قبول است.
منبع:

1400/01/27
21:47:25
5.0 /5
812
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است