كلانتری با خانواده شهدای محیطبان زنجان دیدار نمود

كلانتری با خانواده شهدای محیطبان زنجان دیدار نمود به گزارش گل بخر ایسنا نوشت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و هیئت همراه با خانواده شهیدان میکائیل هاشمی و مهدی مجلل دیدارکردند.


عیسی کلانتری به همراه اصغر دانشیان - معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس - و سرهنگ جمشید محبت خانی - مشاور رئیس سازمان در امور انتظامی و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست - بامداد امروز(۲۳ فروردین ماه) با خانواده شهدای محیط بان زنجان دیدار و از آنان دلجویی کرد.

معاون رئیس جمهوری با تاکید به اینکه بطور جد پیگیر حقوق محیط بانان شهید با همکاری بنیاد شهید هستیم، اظهار نمود: بتازگی قول های همکاری بسیار خوبی دادند. امیدواریم که مشکلات قبلی به زودی حل شود.

وی ادامه داد: احوال پرسی های ما شاید مرهمی باشد بر دل سوخته شان و رضایت آنها مایه آرامش و ذخیره آخرت ما است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست همین طور از پلیس آگاهی استان زنجان به سبب اقدام سریع در دستگیری قاتلان دو محیط بان شهید، از استاندار زنجان به سبب هماهنگی و حمایت های مربوطه و از ریاست بنیاد شهید زنجان به سبب هماهنگی های انجام شده و تدفین در قطعه شهدا قدردانی کرد. کلانتری از تخصیص اعتبار ساخت دو پاسگاه به نام شهدای محیط بان «میکائیل هاشمی» و «مهدی مجلل» از محل اعتبارات طرح های عمرانی معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی در استان زنجان آگاهی داد.

وی همین طور با حضور در محل مزار دو شهید محیط بان از مقام شامخ شهدای محیط بان تجلیل نمود. شهیدان «میکائیل هاشمی» و «مهدی مجلل»، دوشنبه شب (۱۶ فروردین) حین عملیات تعقیب و گریز با شکارچیان خاطی و بدون مجوز در منطقه حفاظت شده فیله خاصه که از سال ۸۶ جزو مناطق شکار ممنوع استان زنجان اعلام گردید و وسعت آن نیز ۱۱۰ هزار و ۵۳۲ هکتار است به درجه رفیع شهادت نایل شدند. ۲۳۵۲۳۲


منبع:

1400/01/25
12:42:29
5.0 /5
706
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است