در گفت وگو با گل بخر اعلام شد:

برگزاری مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت

برگزاری مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت به گزارش گل بخر رئیس انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی از برگزاری مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت در سال 1400 اطلاع داد و اظهار داشت: همینطور پاک ورزی ارتفاعات تهران و مجموعه های ورزشی بزرگ را مدنظر قرار خواهیم داد.


حمید نعمتیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال ۹۹ برای پاکسازی برخی مناطق تهران، اظهار نمود: هر چند کرونا محدودیت هایی را برای انجمن ورزش در طبیعت ایجاد کرده است اما می خواهیم با فروکش کردن این بیماری برنامه های جدیدی را امسال اجرائی نماییم.
او با اشاره به اینکه سال قبل ۷۱۸ کیلومتر از مراتع طبیعی کشور پاک ورزی شد، اظهار داشت: برای سال ۱۴۰۰، پاکسازی ارتفاعات تهران را در نظر گرفته ایم و با هماهنگی و تلاش، نقاط پر رفت و آمد این ارتفاعات را پاک ورزی خواهیم کرد تا محیط زیستی پاکیزه تری داشته باشیم.
نعمتیان همین طور از رایزنی با مدیران ورزش کشور برای پاکسازی اماکن بزرگ ورزشی آگاهی داد و اظهار داشت: برای سال جدید در نظر داریم ضمن رایزنی و هماهنگی با مدیران مجموعه ورزشی آزادی، پاکسازی این مجموعه بزرگ را در دستور کار قرار دهیم.
وی هم چنین از برگزاری انواع مسابقات خانوادگی و حرفه ای در طبیعت و هم چنین برگزاری دوره مربیگری ورزش در طبیعت و طبیعتگردی امسال از طرف انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی آگاهی داد.
رئیس انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به اینکه سال قبل این انجمن دو عنوان اولی و یک عنوان سومی در بخش های پویش آماده باش فدراسیون ورزش های همگانی کسب نمود، اظهار داشت: ایده و اجرای طرح پویش نذر ورزشی در سراسر کشور را داشتیم که با استقبال عموم جامعه از این طرح مواجه گردید.
رئیس انجمن ورزش در طبیعت فدراسیون ورزش های همگانی هم چنین به اقدام برای کسب مجوز فعالیت قانونی هشت کمیته ذیل انجمن ورزش در طبیعت در امتداد ساماندهی و توسعه ورزش های مختلف در طبیعت شامل داخلی و خارجی، ارائه مراحل و ستاندن مجوز صدور کارت مربیگری، «نگارش و گردآوری مطالب آموزشی تخصصی از طرف این انجمن اشاره نمود.
نعمتیان افزود: انجمن ورزش در طبیعت برای نخستین بار در میان تمامی فدراسیون ها، انجمن ها و کمیته های ورزشی مباحث HSE (بهداشت، ایمنی، محیط زیست) را با قید ضرورت در سرفصل های دوره های مربیگری مصوب کرد و عقد تفاهم نامه با شرکت نساجی هلال سازمان جمعیت هلال احمر در امتداد پشتیبانی از تولید ملی و هم چنین استفاده از تجهیزات ورزشی با کیفیت و قیمت مناسب برای علاقه مندان به رشته ورزش در طبیعت از دیگر اقدامات است.
او اضافه کرد: تدوین و ارائه اساسنامه پیشنهادی انجمن ورزش در طبیعت به فدراسیون ورزش های همگانی، اجرای جشنواره ورزش خلاقیت طبیعت، ساخت ابزار آلات ورزشی با وسایل دور ریختنی و بازیافتی تحت عنوان نخستین جشنواره ملی حرکت سبز، عقد تفاهم نامه همکاری بین انجمن ورزش در طبیعت با پنج انجمن و کمیته، ساخت ۱۰ قسمت برنامه آموزش ورزشی در دوران کرونا و پخش از خبرگزاری ها و شبکه های مجازی، تولید و پخش اینفوگرافی، ویدیو و برنامه های زنده آموزشی با حضور اساتید برجسته ورزش در طبیعت شامل بقا در طبیعت، امداد و نجات و تولید، پخش برنامه های تلویزیونی در جهت معرفی بیش تر و آشنایی عموم جامعه با کمیته های ورزشی زیر مجموعه انجمن ورزش در طبیعت نیز مدنظر قرار گرفته است.
منبع:

1400/01/23
19:30:34
5.0 /5
1055
تگهای خبر: بهداشت , پخش , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است