تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت به گزارش گل بخر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (22 فروردین ماه) در محدوده قابل قبول است و پیشبینی می شود وزش باد موثر طی روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری نماید و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول باقی بماند.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بامداد امروز (۲۲ فروردین ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

طی روز با حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد نسبتا شدید همراه با احتمال وقوع رگبار، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد و در اواخر وقت هم تداوم وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.

کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۳ فروردین ماه) و آغاز تردد خودرو ها سبب افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

رشد ناپایداری جوی طی روز و افزایش تندی باد تاحدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. با حاکمیت این شرایط جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت فردا (۲۳ فروردین ماه) انتظار می رود وضعیت قابل قبول در مناطق پرتردد برقرار شود.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۰ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/01/22
21:16:43
5.0 /5
695
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است