هوای تهران ناسالم می باشد

هوای تهران ناسالم می باشد به گزارش گل بخر کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۹ فروردین ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است و تداوم این شرایط تا اواخر وقت دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش گل بخر به نقل از خبر آنلاین و به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۹ فروردین ماه) با آغاز تردد خودرو ها کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و انباشت آلاینده ها است.
با حاکمیت پایداری جوی طی روز شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد اما به تدریج با افزایش تندی باد تا اواخر وقت پیشبینی می شود در بعضی مناطق پایتخت غلظت آلاینده ها کاهش پیدا کند و کیفیت هوا بهبود پیدا کند.
صبح فردا (۲۰ فروردین ماه) با کاهش ترافیک و وزش باد مؤثر و گاهی نسبتا شدید، همراه با احتمال رگبار پراکنده طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.
تداوم ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. شایان ذکر است با کاهش ناپایداری جوی و کاهش تندی باد تا اواخر وقت فردا (۲۰ فروردین ماه) افزایش ترافیک سبب افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت نامطلوب در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۹ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۰ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.


۴۷۲۳۱


منبع:

1400/01/20
12:08:32
5.0 /5
790
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است