شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت امروز در تهران

شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت امروز در تهران به گزارش گل بخر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، وزش باد مؤثر در طول روز جاری شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود و شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه خواهد داشت و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری وضعیت قابل قبول را به دنبال خواهد داشت.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه روز سه شنبه (۱۰ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از کاهش حجم ترافیک است.
وزش باد موثر در طول روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود. شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت سه شنبه ادامه خواهد داشت و با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری وضعیت قابل قبول را به دنبال خواهد داشت.
همینطور بامداد روز چهارشنبه (۱۱ فروردین ۱۴۰۰) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود و در شامگاه چهارشنبه هم با رشد ناپایداری جوی و احتمال رگبار پراکنده پیشبینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.
به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۶۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۷۱ قابل قبول است.1400/01/11
12:02:47
5.0 /5
1102
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است