تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت به گزارش گل بخر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۲۶ اسفند ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است اما وزش باد موثر طی روز بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت را به همراه خواهد داشت.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۲۶ اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از پایداری جوی، عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته همراه با افزایش حجم ترافیک صبحگاهی است.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی طی روز و احتمال وقوع رگبار پراکنده در بعضی ساعات بعدازظهر بر تندی باد افزوده می شود و شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. این شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت ادامه خواهد داشت و باوجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت برقراری وضعیت قابل قبول را به دنبال خواهد داشت.

صبح فردا (۲۷ اسفند ماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت، هرچند با افزایش ترافیک افزایش غلظت آلاینده ها در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. وزش باد مؤثر طی روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود و در شامگاه فردا (۲۷ اسفند ماه) هم با برقراری شرایط مساعد جوی پیشبینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۱ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۳۲ است و هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
1399/12/26
13:35:32
0.0 /5
979
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است