كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز گل بخر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت الان (22 بهمن ماه) در محدوده قابل قبول است، اما کاهش کیفیت هوا در اواخر وقت دور از انتظار نخواهد بود.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که بامداد امروز (۲۲ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از رشد ناپایداری جو و کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیلست.
حاکمیت جو ناپایدار همراه با افزایش تندی باد طی روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. در اواخر وقت نیز افزایش ترافیک شامگاهی موجب می شود بر غلظت ذرات معلق افزوده شود که کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت، بااین حال پیش بینی می شود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.
بامداد فردا (۲۳ بهمن ماه) با افزایش تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش نسبی کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهیم بود. جو ناپایدار و وزش باد مؤثر طی روز پراکندگی آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت.
شایان ذکر است با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۲۳ بهمن ماه) برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۵ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۱ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
منبع:

1399/11/23
22:38:49
0.0 /5
1042
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است