عضو كمیسیون صنایع :

نظرمجلس عرضه همه خودرو ها در بورس است

نظرمجلس عرضه همه خودرو ها در بورس است به گزارش گل بخر عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: نظر نمایندگان مجلس بر عرضه تمامی محصولات خودروسازان در بورس است اما وزارت صمت روی این مساله بحث دارد و هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده ایم.علی جدی در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت طرح تحول بازار و صنعت خودرو های سبک، گفت: خواسته ما بر این بود که دولت خود لایحه ای را برای بهبود وضعیت صنعت خودرو به مجلس عرضه نماید ولی چون دولت اقدامی نکرد ما این طرح را تهیه کردیم.
وی اظهار داشت: جلسات بررسی این طرح همچنان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور معاونت صنایع وزارت صمت و رئیس هیأت عامل ایدرو و خودروسازان برگزار می گردد اما هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده ایم.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: نظر نمایندگان مجلس بر عرضه تمامی محصولات خودروسازان در بورس است اما وزارت صمت روی این مساله بحث دارد.
وی افزود: هنوز آقای شخص وزیر صمت به جلسات ما نیامده اند و نمایندگانی از وزارت صمت در جلسه حضور می یابند که البته آقای صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزیر با نظر نمایندگان در خصوص عرضه همه محصولات خودرویی در بورس موافق است اما باید ببینیم آقای رزم حسینی چه نظری دارد.
جدی اظهار داشت: هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده ایم اما باید ببینیم که چه برنامه ای می تواند به کمک بازار بیاید بدین جهت همچنان در حال بحث و بررسی با وزارت صمت هستیم.

1399/09/10
16:20:39
5.0 /5
1380
تگهای خبر: بو , خودرو , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است