مدیرعامل شركت ملی صنایع مس اعلام كرد

رشد ۱۶ درصدی تولید آند نسبت به مدت مشابه سال قبل

رشد ۱۶ درصدی تولید آند نسبت به مدت مشابه سال قبل به گزارش گل بخر مدیرعامل شركت ملی صنایع مس ایران اظهار داشت: تا آخر آبان ماه سال ۹۹، ۲۳۵ هزار و ۴۰۰ تن آند و ۱۸۳ هزار و ۳۰۰تن كاتد مس تولید كردیم كه نسبت به برنامه سال جاری به ترتیب رشد ۹ و ۶ درصدی را نشان داده است.به گزارش گل بخر به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، سعدمحمدی عنوان کرد: تا آخر آبان ماه سال ۱۳۹۹، شرکت ملی صنایع مس ایران ۲۳۵ هزار و ۴۰۰ تن آند و ۱۸۳ هزار و ۳۰۰ تن کاتد مس تولید کرده است که نسبت به برنامه سال جاری به ترتیب رشد ۹ و ۶ درصدی را نشان داده است. همینطور بررسی و مقایسه آمار تولید آند شرکت مس در هشت ماهه سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه نشان داده است که شرکت مس با رشد ۱۶ درصدی ۳۱ هزار و ۵۹۴ تن بیشتر آند تولید کرده است.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه در تولید کاتد هم، مقایسه ۸ ماهه نخست سال جاری با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده رشد ۶ درصدی است، اظهار داشت: شرکت مس در مجموع در مقایسه با مدت زمان مشابه ۱۰ هزار تن بیشتر کاتد تولید کرده است.
سعدمحمدی با بیان اینکه شرکت مس در این بازه زمانی در تولید کنسانتره مس هم از برنامه جلوتر بوده است، عنوان کرد: طی این مدت، شرکت مس ۸۰۴ هزار و ۴۷۹ تن کنسانتره مس تولید کرده است که نسبت به برنامه تعریف شده‌ی ۷۶۱ هزار و ۲۲۵ تنی، رشد ۶ درصدی نشان داده است.
وی افزود: به صورت کلی تولید کنسانتره مس در مجتمع های سه گانه سرچشمه، شهربابک و سونگون تا آخر آبان ماه سال ۱۳۹۹، تحقق ۷۱ درصدی نسبت به برنامه سال پیشبینی شده داشته است.
سعدمحمدی با بیان اینکه شرکت مس در این بازه زمانی شاهد رشد ۴ درصدی در تولید مس محتوای کنسانتره بوده است بیان نمود: از آغاز سالجاری تا آخر آبان ماه شرکت مس در مجموع ۱۸۸ هزار و ۸۴۸ تن مس محتوای معدنی تولید کرده است.
مدیرعامل شرکت مس در ادامه به میزان تولید مس محتوی معدنی شرکت مس اشاره نمود و اظهار داشت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری این شرکت در مجموع ۱۹۵ هزار و ۲۳۱ تن مس محتوی معدنی تولید کرده است که در مقایسه با برنامه رشد ۳ درصدی داشته است.
سعدمحمدی بیان نمود: شرکت مس در این بازه زمانی، درمجموع ۱۱۷ میلیون و ۹۹۴ هزار تن سنگ معدن استخراج کرده است که نسبت به برنامه ۱۱۴ میلیون و ۹۶۲ هزار تنی سال جاری ۳ درصد رشد داشته است.
وی افزود: همینطور شرکت مس در هشت ماهه اول سال جاری، ۳۵ میلیون و ۶۸۵ هزار تن سنگ سولفور برداشت کرده است که ۳ درصد از برنامه در نظر گرفته برای برداشت سنگ سولفور جلوتر است.

1399/09/08
13:01:43
5.0 /5
1156
تگهای خبر: بو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است