هاشمی:

قصدی جهت شركت در انتخابات شورای ششم و ریاست جمهوری ندارم

قصدی جهت شركت در انتخابات شورای ششم و ریاست جمهوری ندارم به گزارش گل بخر رئیس شورای شهر تهران اعلام نمود كه قصدی جهت شركت در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر ششم ندارد.


به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در میانه جلسه شورای شهر ضمن ترک صحن علنی و سپردن ریاست به نایب رئیس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز جلسه شورای شهر پربار بود بگونه ای که در ابتدای جلسه شورایاران منطقه ۱۰ به بیان نظرات و مشکلات مردمی پرداخته و پس از آن هم سریعا وارد دستور جلسه شدیم.

وی با بیان این که طرح ایجاد لایه گردشگری در طرح تفصیلی به علت احساس احتیاج به بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه برگشت داده شد، اظهار داشت: همینطور یکی از لوایح دو فوریتی شهرداری در مورد عرضه ی تخفیف ۲۵ درصدی به بدهکاران شهرداری از جانب اعضای شورا رد شد چون که اعضاء معتقد بودند عرضه تخفیف به این افراد تاثیری بر درآمدها ندارد.

رئیس شورای شهر تهران همینطور با بیان رد پیشنهاد شهرداری از جانب شورا در خصوص افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل اظهار نمود: اعضاء شورا معتقدند که درآمد حاصله از این افزایش نرخ با نیاز شهرداری تطابق ندارد و شاید ۲۵ درصد از مشکلات حمل و نقل را حل کند و از طرفی پول گرفتن از مردم هم درست نبود بنابراین شهرداری باید از ستاد ملی کرونا پیگیر دریافت یارانه باشد و این در شرایطی است که دولت یارانه های قبلی خویش را پرداخت نکرده و حتی به شوخی گفتیم که بروید لحاف و تشک جلوی ریاست جمهوری و وزارتخانه ها بیندازید.

هاشمی افزود: البته بارها شهرداری را ملزم کردیم که طلب هایش را از دولت وصول کند، اما به نظرم یک مقدار تعارفات وجود دارد و باید مسؤلان شهرداری محکم تر رفتار کنند و مقامات مختلف را ببینند چون که با نامه نگاری مشکل حل نمی گردد و زمانی که من در مترو بودم برای دریافت بودجه مدام جلسه داشتیم و فشار می آوردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می شود فهرست منتشره شده املاک در رسانه ها درست نیست، اظهار داشت: من فهرست منتشره را ندیدم و نمی توانم در این حوزه اظهارنظر کنم.

رئیس شورای شهر تهران همینطور در مورد این که آیا در انتخابات بعدی شورا ثبت نام می کنید یا خیر، اظهار داشت: در انتخابات بعدی شرکت نمی کنم.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که پس در انتخابات ریاست جمهوری هم شرکت میکنید، اظهار نمود: نه در آن هم شرکت نمی کنم.
منبع:

1399/07/29
20:38:33
5.0 /5
1247
تگهای خبر: بو , دریا , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است