عارف تأكید كرد:

عدم آمادگی در فضای مجازی برای شروع سال تحصیلی جدید

عدم آمادگی در فضای مجازی برای شروع سال تحصیلی جدید عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: بزودی آموزش وپرورش و دانشگاه ها مقرر است فعالیت خویش را شروع كنند و همه تأكیدات روی فضای مجازی است كه ما در این حوزه هنوز آمادگی نداریم.به گزارش گل بخر به نقل از مهر، جلسه هم اندیشی دبیر و اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی برگزار گردید. محمدرضا عارف عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی هم با اشاره به تصویب اسناد مختلف در کشور اظهار داشت: مناسب می باشد که ظرفیت شورایعالی فضای مجازی در این عرصه موردتوجه باشد.
وی افزود: بزودی آموزش وپرورش و دانشگاه ها مقرر است فعالیت خویش را شروع کنند و همه تأکیدات روی فضای مجازی است که ما در این حوزه هنوز آمادگی نداریم و باید به صورت فورس ماژور به این مورد بپردازیم و پیشنهاد می کنم بیاییم هدف سال آینده را حفظ کیفیت موجود در نظر بگیریم و برای آن برنامه ریزی نماییم.
عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: خیلی کشورها و حتی دانشگاه های بزرگ نتوانستند در مواجهه با این وضعیت کار را پیش ببرند و ما هم صدمه شناسی عملکرد نیمسال دوم تحصیلی را باید انجام دهیم.
وی اضافه کرد: باید راهبردهای مشترک برای مدارس و دانشگاه ها تعریف نماییم و همینطور ارزیابی از دانشگاه های برتر جهان داشته باشیم و در یک بازه زمانی دو یا سه هفته ای این مساله در یک کارگروه چندنفره با حضور مسؤلان ذی ربط آنرا حل نماییم.

1399/06/01
23:07:35
5.0 /5
2175
تگهای خبر: دانش , كیفیت , مجاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است