تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز

تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز به گزارش گل بخر برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۳۰ فروردین ماه) كیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار دارد و پیشبینی می شود كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول و پاك باقی بماند.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه بامداد امروز (۳۰ فروردین ماه) با برقراری جو ناپایدار و وزش باد طی نخسیتن ساعات روز، كیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به تدریج با كاهش ناپایداری جوی تا حدودی بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود. با این وجود با افزایش تندی باد و احتمال رگبار پراكنده در بعضی ساعات بعدازظهر كیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند.

این شرایط تا اواخر وقت امروز (۳۰ فروردین ماه) ادامه دارد و باوجود افزایش حجم ترافیك، كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده قابل قبول و پاك قرار خواهد گرفت.

در ساعات اولیه فردا (۳۱ فروردین ماه) غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد افزایش پیدا خواهد نمود كه عموما ناشی از عدم وزش باد مؤثر همراه با افزایش تردد خودرو ها است.

طی روز با افزایش تندی باد شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت. با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۳۱ فروردین ماه) در بیشتر مناطق برقراری شرایط قابل قبول پیشبینی می شود.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۵۲ و هوا در شرایط قابل قبول است.
1399/01/30
16:25:30
5.0 /5
2767
تگهای خبر: آلاینده , باد , بو , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است