كدام استانها بیشترین میزان بارش را طی ۲۴ ساعت گذشته داشتند؟

كدام استانها بیشترین میزان بارش را طی ۲۴ ساعت گذشته داشتند؟ گل بخر: طی 24 ساعت گذشته در 40 ایستگاه هواشناسی كشور بارشی بیشتر از 5 میلیمتر ثبت شده است و استان های اردبیل، گیلان، مازندران و شهرستان دماوند تهران بیشترین میزان بارش را دریافت كرده اند.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا، طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعات پایانی دیشب (۲۲ بهمن) استان های اردبیل و گیلان بیشترین میزان بارش را در كشور داشته اند، بطوریكه در ایستگاه هواشناسی سرعین اردبیل ۱۱.۴ میلیمتر بارش ثبت شده و بعد از آن در ایستگاه هواشناسی جیرنده گیلان ۱۱.۳ میلیمتر بارش گزارش شده است.

بر اساس اطلاعات مركز ملی خشكسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی، مازندران و شهرستان دماوند تهران ۱۰.۸ میلیمتر بارش طی ۲۴ ساعت گذشته دریافت كرده اند.

استان های قزوین و همدان نیز در رتبه های بعدی بیشترین میزان بارش در كشور طی ۲۴ ساعت گذشته هستند، بطوریكه در ایستگاه هواشناسی معلم كلایه قزوین ۹.۴ میلیمتر بارش ثبت شده است و در تویسركان همدان ۹.۳ میلیمتر بارش داشته ایم.

بر اساس اعلام سایت مركز ملی خشكسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی در ایستگاه هواشناسی نصرت آباد سیستان و بلوچستان نیز ۸.۶ میلیمتر بارش و در ایستگاه لواسان تهران نیز ۶.۸ میلیمتر بارش طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است.

منبع:

1398/11/23
20:24:16
5.0 /5
4419
تگهای خبر: باد , خشكسالی , دریا , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است