آغاز گشت های ویژه مقابله با شكار غیرمجاز در غرب استان تهران

آغاز گشت های ویژه مقابله با شكار غیرمجاز در غرب استان تهران به گزارش گل بخر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار اظهار داشت: به منظور حضور پررنگ و پایش مناطق آزاد و طبیعی در غرب استان تهران، گشت و پایش ویژه مناطق آزاد شهریار و ملارد در دستور كار قرار گرفته است.به گزارش گل بخر به نقل از ایسنا فاطمه برنا افزود: در اولین روز پایش ها با مبادرت به موقع یگان حفاظت شهرستان های شهریار و ملارد دو شكارچی متخلف در منطقه آزاد اخترآباد پیش از آغاز به شكار دستگیر شدند و از آنان دو اسلحه شكاری كشف و ضبط شد كه یكی از اسلحه ها قاچاق و بدون مجوز بود.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار در ادامه اظهار داشت: افراد متخلف جهت اقدامات بعدی به مراجع قضائی عرضه شدند و اسلحه های ضبط شده در اختیار یگان حفاظت اداره كل استان تهران قرار گرفت.

وی اشاره كرد: با عنایت به ممنوعیت شكار امسال و به منظور حفاظت از محیط زیست و گونه های جانوری موجود در حوزه استحفاظی شهریار و ملارد گشت و پایش مشترك عرصه های طبیعی توسط یگان حفاظت دو شهرستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از شروع آبان تا اختتام هفته گذشته موفق به كشف و ضبط تعداد ۵۷ اسلحه شكاری مجاز و غیر مجاز از متخلفان در سطح استان شده بود.

منبع:

1398/09/16
23:48:19
5.0 /5
4746
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است