رگبار پراكنده در شهرهای كشور

رگبار پراكنده در شهرهای كشور به گزارش گل بخر مدیركل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود جریان های خنك شمالی از افزایش ابر و رگبار پراكنده در برخی مناطق كشور آگاهی داد.


احد وظیفه با بیان اینكه براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز به سبب وجود جریان های خنك شمالی و گذر موج تراز میانی جو در گیلان، برخی نقاط مازندران و اردبیل بارش پراكنده باران پیش بینی می شود، اظهار كرد: دربخش های شمالی آذربایجان شرقی و غربی نیز افزایش ابر و در بعد ازظهر رگبار پراكنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.
وی ادامه داد: فردا نیز بارش پراكنده در شرق گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی ادامه خواهد داشت. بعد ازظهر روز پنج شنبه( ۵ مرداد) در استان های گلستان و خراسان شمالی افزایش ابر و رگبار باران رخ خواهد داد.
مدیركل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه از روز پنج شنبه ( ۵ مرداد) در نیمه غربی كشور و سواحل خزر روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود، تصریح كرد: طی سه روز آینده در جنوب غرب كشور گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود كه در برخی نقاط استان های خوزستان، ایلام و بوشهر با باد گرد وخاك همراه خواهد بود.
وظیفه با بیان اینكه طی این مدت خلیج فارس مواج است، گفت: از فردا درشرق كشورگاهی وزش باد شدید رخ خواهد داد كه دربرخی مناطق بویژه زابل با گرد و خاك همراه است.
وی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار كرد: آسمان تهران روز چهارشنبه (۴مرداد) صاف تا كمی ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداكثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه (۵مرداد) صاف تا كمی ابری، همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداكثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
وظیفه در پایان در مورد گرمترین و خنكترین شهرها اظهار كرد: اهواز با بیشینه و كمینه دمای ۵۰ و ۳۱ درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با بیشینه و كمینه دمای ۲۹ و ۱۶ درجه سانتیگراد خنكترین شهرهای كشور طی فردا هستند.

 

1396/05/03
23:39:54
5.0 /5
5852
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است