چوب بری های غیرمجاز، بلای جان درختان خرم دره،

۹۰ درصد چوب بری های خرم دره، مجاز نمی باشد

۹۰ درصد چوب بری های خرم دره، مجاز نمی باشد به گزارش گل بخر رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خرم دره اظهار داشت: فعالیت ۹۰ درصد چوب بری های این شهرستان كه بلای جان درختان شده اند، مجاز نمی باشد.


فریدون كریمی در گفتگو با ایسنا، با بیان این كه یكی از خصوصیت هایی كه خرم دره را برای اسكان مسافران قابل توجه كرده، آب و هوا، محیط زیست و منابع طبیعی منحصر به فرد این شهرستان است، اظهار نمود: این مواهب خدادادی در حوزه گردشگری شهرستان بسیار اثرگذار بوده است.
وی با اشاره به گسترش بی رویه چوب بری های غیرمجاز در خرم دره، خاطرنشان كرد: همه این چوب بری ها شناسایی شده و به همه آنها اختیارات لازم داده شده است اما متاسفانه به جز چند نفر مابقی افراد توجهی به این اخطارها نكرده اند.
كریمی با تاكید بر این كه ۹۰ درصد چوب بری های شهرستان غیرمجاز هستند، خاطرنشان كرد: ۸۰ درصد این چوب برها هم دارای شغل دیگری هستند كه فقط به دنبال منفعت طلبی در این حوزه هستند.
وی با تاكید بر این كه برای فائق آمدن بر این مشكل باید كمیته با حضور مسؤلان مرتبط تشكیل گردد، اظهار نمود: متاسفانه روزانه شاهد حمل بار چوب از شهرستان هستیم كه مقصد اغلب این چوب ها هم شهرهای شمالی كشور است كه این امر هم به نوبه خود نظارت های بیشتری را می طلبد.1398/07/08
21:09:44
5.0 /5
4739
تگهای خبر: بو , درخت , مجاز , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است