نظر كلانتری درباره مدارس طبیعت كدام دیوانه ای به آنها اجازه فعالیت می دهد؟

نظر كلانتری درباره مدارس طبیعت كدام دیوانه ای به آنها اجازه فعالیت می دهد؟ گل بخر: رئیس سازمان محیط زیست دلیلهای تعطیلی مدارس طبیعت را توضیح داد.


به گزارش گل بخر به نقل از خبر آنلاین؛ عیسی كلانتری در این رابطه در گفتگویی با خبرآنلاین اظهار داشت: فشار زیادی روی محیط زیست است كه چرا مدارس طبیعت تعطیل شدند، در صورتیكه این مدارس اصلا مجوز فعالیت نداشتند. در یك مدرسه طبیعت یك بچه ای فوت می كرد رئیس سازمان محیط زیست باید به زندان می رفت. سازمان محیط زیست دستگاه مجوز دهنده برای این مدارس نیست.
او اضافه كرد: همچنان به ما دستور داده شد كه رفتارهای انجام شده در مدارس طبیعت غیرشرعی است، مراجع می گفتند اینكه خرگوش، سگ، گربه و... جای خواهر برادر بچه ها در خانه ها حضور داشته باشند. یعنی به بچه تك فرزند بجای برادر و خواهر، خانواده ها برای آنها حیوانات مختلفی می خریدند.
كلانتری افزود: من مسئول این مساله نیستم، مراجع شرعی به ما اعتراض كنند. وزارت اطلاعات هم به پیشینه بنیان گذار این مدارس شك كرد و اعلام نمود آنها افراد توده ای هستند. كدام دیوانه ای اجازه می دهد این مدارس غیرشرعی و قانونی ادامه كار بدهند؟ ما نمی خواستیم این مسائل را باز نماییم، اما فشارها ما را مجبور كرد. سیستم صداوسیما ما در چند ماه گذشته هر هفته ۱ تا ۲ ساعت با بنیان گذاران مدارس طبیعت مصاحبه می كند و آنها از سازمان محیط زیست انتقاد می كنند. هركسی می خواهد چنین مدارسی را باز كند، مجوزش را بگیرد. این مجوز را هم افراد صاحب صلاحیت بگیرند نه افرادی كه دستگاه اطلاعاتی كشور اعلام نموده پیشینه توده ای دارند.
مشروح گفتگوی خبرآنلاین با رئیس سازمان محیط زیست را اینجا بخوانید.
۲۳۵۲۳۷


منبع:

1398/06/14
13:17:31
5.0 /5
4442
تگهای خبر: بو , حیوان , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است