در رابطه با طرح گردشگری آشوراده

دادستان بندرتركمن ضد رئیس سازمان محیط زیست كشور اعلام جرم كرد

دادستان بندرتركمن ضد رئیس سازمان محیط زیست كشور اعلام جرم كرد به گزارش گل بخر دادستان شهرستان بندرتركمن از اعلام جرم ضد رئیس سازمان محیط زیست كشور در ارتباط با طرح گردشگری آشوراده اطلاع داد.


به گزارش گل بخر به نقل از قوه قضائیه، علیرضا مزیدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرتركمن از اعلام جرم ضد رئیس سازمان محیط زیست كشور در مورد طرح گردشگری آشوراده اطلاع داد و اظهار داشت: قرار بود در چارچوب یك طرح در آشوراده اقداماتی صورت گیرد و مجوزات از محیط زیست دریافت شده بود و قراردادی هم میان سازمان محیط زیست كشور و استانداری گلستان انعقاد شده بود تا در چارچوب آن قرارداد یكسری اقدامات صورت گیرد و در چند هكتار اقداماتی در مورد گردشگری صورت گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرتركمن تصریح كرد: با عنایت به اینكه استاندار گلستان تغییر نمود این طرح متوقف گردید، اما در مورد بخشی از قرارداد مذكور كه تخلف صورت گرفته بود دستور توقف از ناحیه دادستانی صادر شد.

وی خاطرنشان كرد: این تخلف كه از ناحیه پیمانكار صورت گرفته بود خارج از قرارداد مذكور بوده كه دستور توقف صادر شد كه در ادامه مجوزات لازم را دریافت كردند، اما عملاً هم اكنون اقدامی صورت نمی گیرد.
1398/03/14
15:35:22
5.0 /5
4669
تگهای خبر: بو , دریا , سازمان , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

گل بخر

سفارش گل و گیاه

golbekhar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل بخر محفوظ است